Po 15 latach, marzenia sie spelniaja

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez MateusZ, Wrzesień 25, 2017.

1. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    138
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    A pompa jest oryginalna ??

2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    588
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    komar czepiasz sie ;) ja to az sie boje pytac - bo odpowiedzi zawile, ale widac ze chlop wie co robi :cool:
    A z tymi klamkami - to napisz do chinczyka ze nie pasuja i wymieni ci na takie co pasuja :D

3. MateusZ

MateusZ Kierowca Kosiarki

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Pompa mam i od Mito i od Ducati Monster. Napisane było, że będzie pasować a tu dupa...
    krycek pytaj śmiało :) bez przypału :) - napisałem już do gościa, ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi.

4. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Masz u mnie chlopie plusa nie za project , bo najpierw musisz go skonczyc , ale za to ze w odroznieniu od wielu nie doszukujesz sie od razu w moich wypowiedziach powodu zeby sie obrazic. Tak jak mowisz pytania sà po to by na nie sprobowac przynajmniej odpowiedziec.
    Myslalem ze ty to rak w calosci szprajujesz ze porem jak sie podnozek pasazera zlozy i bedzie w innej pozycji to wylezà niepomalowane pola.......juz tu rozne ( tu w uk nie na forum) kwiatki widzialem. Pamietam lata temu wlasnie 916 przesprayowane na shwarc matt tak ze widac bylo ze po skoczonej robocie koles rozpuszczalnikiem wycieral reflektor , nawet siedzenia byly pomalowane :D
    Powodzenia , liczylem ze bedzie w orginalnym malowaniu ale cos czuje ze tak nie bedzie..twoj cyrk , twoje malpy.
    Ps.uwazaj na krycka to zgred i maruda.;)

MateusZ i CezaaR lubią to.
  5. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Dzięki wielkie :D
    To rozmowa bardziej przy wodce, ale ja naprawdę jestem normalny gosciu. Trzeba się poznać i tyle :D
    Poza tym, zeby nie było zbyt kolorowo, wyjebali mnie dziś z roboty w której pracowałem od początku roku... Nikt do mnie nie zadzwonił, wpadam przed 22 tak jak zawsze i okazuje się, że moja karta nie działa... Mówię, co się stało? Dlaczego straciłem pracę od tak...Otóż po rozmowie z moim "bossem" wynikło, że dnia 12 lipca i 29 sierpnia wybiłem się na przerwę o minutę za wcześnie. Przyznam się bez bicia, że nie wiedziałem co powiedzieć i po prostu wyszedłem...tak więc, oficialnie jestem w dupie...

6. radomiro226

radomiro226 Beztroski Posiadacz

Browary:
    259
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    FAZER FZS 600
    No to stary masz lipe. Uważaj teraz z wydatkami. Jutro rano idź do citizen advance spytaj czy to legalne.... ostrzeżenie jakieś najpierw coś. Byłeś na kontakt czy agencja? Po mojemu szukali zaczepki.... wierć dziurę i utrzyj im nosa bo takie coś nie może być powodem zwolnienia. Najpierw rozmowa (żółta kartka) drugi raz dyscyplinarka i ewentualnie za trzecim.... mogę się mylić. Ale z rana wstawaj na nogi i leć do CITIZEN ADVANCE....!!!!! Póki sprawa świeża
    --- Post updated ---
    A to huj.... ale nie będę bluznic. Cwel zajebany....:mad::mad::mad: szmata :mad::mad::mad:

MateusZ lubi to.
  7. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Hehe :D nigdy nie byłem w takiej sytuacji, więc jest to dla mnie nowość. Jutro będę kombinował co mogę zrobić bo przyznam, lubie te robote. Mam nadzieje, że to sie w miare szybko wyjasni bo teraz jest najgorszy okres, zeby cos znalezc...

8. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    492
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s

to nowa metoda malowania ze wszystkim razem :):D

a tak na powaznie sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie ,mi akurat moto nie lezy w guscie ale z checia zobacze efekt koncowy bo pracy w to trzeba wlozyc sporo

MateusZ lubi to.
  9. dartforder

dartforder Beztroski Posiadacz

Browary:
    5
    Miasto:
    Northwich
    Motocykl:
    Z1000
    Gratulacje jezeli chodzi o zapal, mi by sie nie chcialo. Tez ciekawy jestem jak ci to wyjdzie.
    Z ta robota to lipa, ale wydaje mi sie ze kiedys okres ochronny (czytaj kiedy probation period sie konczyl) zaczynal po 3 miesiacach od zatrudnienia a teraz to jest 2 lata z tego co wiem. Wiec przez pierwsze 2 lata latwo zwolnic pracownika bez jakiegos powaznego powodu, ale pozniej to juz nie. Ale sam sprawdz zeby nie bylo. A poza tym ja na twoim miejscu to bym sie nie fatygowal bo chocbys nawet wygral i by musieli cie przyjac to chyba nie chcesz dla kogos takiego pracowac. No chyba zebys jakies odszkodowanie dostal ale w to watpie. A poza tym okres na szukanie roboty chocby tej "na przezycie" to jest jeden z najlepszych, przed bozym narodzeniem zawsze wysyp roboty, powodzenia.

MateusZ lubi to.
  10. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Wielkie dzięki za słowa wsparcia...
    Nie ukrywam...jestem wkurwiony, bo jakieś oszczędności posiadam, ale sa one przeznaczone na otwarcie własnego garażu, a teraz dodatkowo zamówiłem resztę potrzebnych gratów, silnik praktycznie gotowy i na domiar złego, wszystko to przed urodzinami, które mam za 9 dni... :( prezent od losu "zajebisty"

#110 MateusZ, Październik 12, 2017
    Ostatnia edycja: Październik 12, 2017
  11. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    759
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Głowa do góry będzie dobrze, najważniejsze to w takiej chwili pozytywne myślenie. Oczywiście jak zmienisz prace to nie zostaw tego, jeśli nie twoja wina to ciągnij ich po sadach o odszkodowanie, nie dawajmy się za dużo nas Polaków w takich chwilach odpuszcza i dlatego tak niektórych traktują. Nie powiem kto ale ci co zawsze o rasizm wszystko ciągną by dostali odszkodowanie bez gadania i dlatego maja łatwiej a połowa z naszych odpuszcza ;)

BigMick i MateusZ lubią to.
  12. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Siemanko :)
    W poniedziałek dostaje info, czy zaczynam nową pracę... Może będzie dobrze :) Dziś byłem we wszystkich agencjach w Leeds a zeby nie było smutno, po powrocie zabrałem się za felgi... Kolega miał mi je malować,ale...chyba sam się za to zabiorę ;) Pomożyłem pierwsze warstwy i kolor wydaje się być miazga.

Co myślicie o takim malowaniu? Pozdrawiam IMG_0015.jpg 20170525_181426.jpg IMG_0026.jpg

13. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1236
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
  14. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Specjalnie dla komareckiego :D

komarecki lubi to.
  15. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    991
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650
    Łożysko I tak pewnie do wymiany , dobrze że z oponami nie pomalował ;)

bartek0016 i MateusZ lubią to.
  16. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    hahahahahahha :D masakra :D to jest stare łożysko ;), ale wiem, że kamerecki lubi takie "smaczki" to dodałem :D
    --- Post updated ---
    A kolor jak? Może być?

17. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Nie no tu to rozumiem nawet lepiej zostawic zeby nie zamalaowac gniazda. Kolor ladny . Ale mozesz w koncu konkretnie powiedziec tak lub nie ty to proszkiem robisz , gosc ma sprzet do tego czy jak?,

MateusZ lubi to.
  18. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Tak, gość ma "sprzęt" do tego.

19. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Szkoda ze tak daleko mam do ciebie ale moze jakos wysylkowo mizna by sie w przyszlosci dogadac na fuche? A proszek sobie kupujesz czy gosc ma jakàs tam palete barw na stanie?
    Kurzcze moze ty i skladasz ten motor w domu ale zaplecze warsztatowe to masz lepsze niz nie jeden z nas lucky you bez tego kolegi to bys byl w pupie. Tu ci sie fartlo przyznaj.

MateusZ i STANLEJEK1985 lubią to.
  20. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Powiem tak, jak napisałem do jednego z naszych...
    Ja ten garaż mam dla siebie po godzinie 19... robie tam co chce. Proszek zamawiam sobie sam, bo i tak dużo mi gość pomaga, a przyznam, że ten co on ma na stanie, jest troszku hujowy. Co do roboty, to nie ma absolutnie problemu. Możesz napisać do mnie, wyślę Ci swój numer i możemy się dogadywać, bez problemowo. Jeżeli chodzi o "zaplecze warsztatowe" to zgadzam się, ale tylko jeżeli chodzi o malowanie elementów itp... :) ostatnio troche bawiłem się w hydrografike, to powiem wam, fajna zabawa jeżeli ktoś lubi takie sprawy. hydrografika.jpg
    --- Post updated ---
    Gdyby ktoś zostawił "lajka", byłbym mega wdzieczny :D

Attached Files:

komarecki, kot i STANLEJEK1985 lubiąto.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!