Po 15 latach, marzenia sie spelniaja

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez MateusZ, Wrzesień 25, 2017.

1. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    dalem lajka, zeby nie bylo, chociaz to nie j*bany FB :)

MateusZ lubi to.
  2. MateusZ

MateusZ Kierowca Kosiarki

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Bikers-logo-1.jpg

Siemanko wszystkim!
    Nie wiem, jak sie do tego zabrac, tak wiec bede pisal tak jakbym rozmawial z kolega...
    Jak dobrze wiecie zaczalem projekt Cagivy Mito i przyznam sie szczerze, ze jest to najwazniejsze co chce na ten czas osiagnac. Chce zlozyc ten motocykl i pokazac sobie a przede wszystkim moim rodzicom, ze moge cos osiagnac, zrobic sam wlasnymi rekoma i udowodnic, ze moje marzenia i cele sa czegos warte.
    Wszystko bylo w porzadku dopoki nie stracilem pracy. Jestem w Anglii jedynie z moja dziewczyna, ktora pomaga mi jak moze, nie mamy tu nikogo i jak mawia moj dziadek “Wstyd to jest krasc, a nie prosic o pomoc” a ja jestem teraz w takiej sytuacji, ze potrzebuje waszego wsparcia...
    Zalozylem zbiorke funduszy na ukonczenie motocykla, do ktorej link znajdziecie ponizej. Jesli jestescie w stanie wesprzec mnie choc troche, bede niezmiernie wdzieczny. Zalezy mi, aby trafilo to do jak najwiekszej liczby osob, ktore moglyby mi pomoc...
    Jest to pierwszy raz, kiedy zabralem sie do czegos takiego tak wiec nie jest mi latwo prosic...

Mam nadzieje, ze sa wsrod was osoby, ktore beda w stanie pomoc mi w realizacji mojego marzenia i udowodnienia wszystkim, ze ja tez jestem cos wart. Pozdawiam!

https://www.gofundme.com/everybody-tells-meyou-cant-do-it

#122 MateusZ, Październik 14, 2017
    Ostatnia edycja: Październik 14, 2017
  3. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    589
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Chlopie weź się w garść - ty tej pracy nie masz 3 dni. Więcej nie pisze bo się obrazisz

Vader lubi to.
  4. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Tak, pracy nie mam 3 dni, lecz wypłaty znacznie dłużej... Tak naprawdę to cokolwiek bym teraz nie napisał, wyglądałoby jakbym się tłumaczył a tego nie chce...zalożyłem tą zbiórkę z myślą "a dlaczego ja nie miałbym tego zrobić?"...Ludzie zbierają pieniądze na naprawdę szalone rzeczy jak "budowa wioski Hobbitów" i człowiek zgarnia 15 tysiecy w ciągu kilku godzin...Kiedyś każdy się śmiał z nagrywania filmików na YT jak ktoś gra w gry...a teraz?

Nie odbieraj tego jako urazy, po prostu chce zrobić coś innego niż wszyscy....Pozdrawiam

5. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    667
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Słuchaj, każdy z nas ma jakieś problemy i staramy się sobie nawzajem pomagać. Jednak jest jeszcze kwestia priorytetów/
    Cholera, jak byś napisał że masz kłopoty, ty i dziewucha nie macie roboty w lodówce pusto a za dwa dni eksmisja, to sam stanął bym na głowie żeby coś wykombinować,
    ale motor, jakkolwiek wyjątkowy to nadal twoja zabawka i z głodu nie zdechnie jak postoi nieco dłużej.

Sam mam 5 maszyn w garażu i każda woła o pomstę do nieba domagając się zawartości mojego portfela (o czasie i narzędziach nie wspomnę)
    doszło do tego że kanibalizuje trzy moje hondy po to by tą jedną, która wozi mnie codziennie, utrzymać w należytym stanie.
    Nie wspomnę tu już szczegółowo o mojej ukochanej studni bez dna
    ze stajni FSO która to stoi pod domem z braku funduszy na naprawe.

Moja rada. Zaciśnij zęby, spinaj poślady, odpal oko tygrysa i bierz się za szukanie roboty.
    Jak ci pracodawca w huja przyciął z kasą to są tu ludzie z doświadczeniem którzy mogą podpowiedzieć ci jak mu dojebać żeby kasę oddał z odsetkami.
    Potrzebujesz roboty?
    Napisz o tym i co umiesz i gdzie ewentualnie jesteś skłonny dojechać/przeprowadzić się.
    (Ja ci mogę coś załatwić w Londynie ale to ciut daleko od Leeds)
    Jak potrzebujesz pomocy, pomożemy, ale nie pomożemy ci iść na skróty.
    My są z tych co głodnemu dają wędkę, a nie ryby ;)

Ok. nagadałem się, to teraz Cocojambo i do przodu

6. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Dzięki Vader :) To jest to co chciałem usłyszeć.
    Ja jedynie dodam, że źle trochę zostało to zinterpretowane...Tu nie chodzi o to, (jak sam wspomniałeś) ze nie mam co do gara włożyć itd...nie zebrałem ani centa i nie zanosi się na to, że coś uda mi się zebrać... Po prostu, chciałem spróbować czegoś innego niż wszyscy. Jak dobrze pamiętam,byla kiedys zbiorka kasy na czesci do motocykla, ktory startował w Race to Home i uważam, że jest to swietna sprawa bo dziala prosto...chcesz-pomagasz, nie to nie.

Zauważyłem, że wywołało to fale takiej nie tyle co "zlości" co "oburzenia" a dlaczego? Bo bądzmy szczerzy, w Polsce nie jest to popularne...tak jak wspomniałem, chciałem sprawdzić jak to działa...to wszystko. Nie miałem tu na celu kogokolwiek obrazic czy cos w tym stylu...po prostu, chciałem wyjsc przed szereg i zrobić coś innego.

PS. Roboty nie mam 3 dni, a temat wisi raptem 1h i robi gorszy rozpierdol :)

Pozdrawiam

7. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    cholera jasna, jak cofnąć like? na FB się da ;)

8. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    W małej miejscowości skąd pochodzę, chlopi nie mówili dużo z przekonaniem "co ludzie powiedza"...teraz wiem, co mieli na mysli :)

Temat uważam za zamkniety...Wywołał więcej złego niż powinien ;) Tak jak wspomniałem, chciałem być prekursorem czegoś innego. Dałem się namówić dziewczynie i znajomym i wyszło jak wyszło.

Pozdrawiam :)
    https://pomagam.pl/1000piw
    https://pomagam.pl/Shire

9. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    83
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Kolego Mateusz .Ja też zmagam się z moim projektem CB900 CAFE RACER, miał być już gotowy na ten sezon ,a jestem może w połowie.Brak wolnego czasu,rodzina,finanse itp.Ale powoli idę do przodu.Ja bym nie prosił o pomoc finansowa po tygodniu pracy nad swoim marzeniem to nie w moim stylu.Wyluzuj trochę , nie pali się.Czasami warto trochę poczekać.Pilnie potrzebna pomoc to chyba lekka przesada.Pozdrawiam i powodzenia.

CezaaR i piwko78 lubią to.
  10. MateusZ

Browary:
    61
    Miasto:
    Leeds
    Motocykl:
    Cagiva Mito EVO
    Dzięki wielkie :) Tak jak wspomniałem, chciałem osiągnąć coś innego ;) najważniejsze, że dostatecznie dużo dostałem komantarzy, by zrozumiec ;)
    Pozdrawiam

11. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    101
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    spoko, chłopie, każdy się czasem wygłupi i palnie coś
    nic do Ciebie nie mam, powodzenia ze wszystkim, naprawdę życzę Ci jak najlepiej.

MateusZ lubi to.
  12. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    589
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Jak tam progres?

13. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2570
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
  14. gruberxr

gruberxr Beztroski Posiadacz

Browary:
    83
    Miasto:
    kings lynn england
    Motocykl:
    YAMAHA XT660R
    Chyba kolega sie pogniewal na nas

15. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    456
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    a bo Wy tu tylko o tych motorach i motorach...:D

bazyl i CezaaR lubią to.
  16. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1244
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Czasami tak bywa

bazyl lubi to.
  17. bazyl

bazyl Beztroski Posiadacz

Browary:
    413
    Miasto:
    sw16
    Motocykl:
    junakm10, Intruder 1400, honda1800, HD roadking,kredens.
    ale i czasem o płaskiej ziemi polemizujemy :cool::cool::cool:

bartek0016, Konrad i CezaaR lubiąto.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!