Polecane lub nie warsztaty

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez POLSKY, Styczeń 16, 2010.

1. POLSKY

POLSKY Wladca Komarow

Browary:
    1
    Miasto:
    z piekla
    Motocykl:
    Motorynka
    Probowalem znalez ten temat bo kiedys to bylo ale uciekl...

Wiec zaczne..

Dealer Yamaha High Wycombe "Power Biking" i warsztat.

Warsztat:
    Nieroby bez doswiadczenia,z autopsji.

Dealer:
    Brak slow... Orlik zamowil jazde testowa na XT660X (supermoto) po wczesniejszym umowieniu sie.
    Zajezdzamy na miejsce a pan nam mowi,ze nie maja wersji X a tylko enduro...
    Mowie mu,ze hoj jakos to przezyjemy i zeby dali to enduro to przynajmniej zobaczy jak wyglada praca silnika singla.
    A pan mowi,ze nie da nam bo on i tak chce kupic supermoto wiec po co ma mu dawac do testow enduro skoro i tak go nie kupi.. tylko im dac liscia..

Zebrali u mnie wszystkie mozliwe negatywy,calkowicie odradzam.

2. Pavelsky

Pavelsky Guest

Ale logika, rodem z PRL'u normalnie :)

polly_20 lubi to.
  3. luzMarija

luzMarija Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    solt ist - sarej
    Motocykl:
    xr400r, cbr1100xx
    To moze dla odmiany pochwale kogos - New and Used BMW Motorcycle Dealers, Surrey and Middlesex – Vines of Guildford dealer biemdablju w Guildford. Przyjemnie i fachowo, bez zadnego cisnienia, nawet nie musisz pytac, sami zaproponuja ci jazde. Zapytajcie o Keith'a, ale podejrzewam ze zanim padnie pierwsze slowo juz bedzie przy was.

No i wreszcie cos naszego - polecam serwis Wlodka, profesjonalizm polaczony z naprawde duza dawka pasji. Napewno tam jeszcze wroce, tym bardziej ze robi nie tylko gumy.

4. POLSKY

POLSKY Wladca Komarow

Browary:
    1
    Miasto:
    z piekla
    Motocykl:
    Motorynka
    No sie wie,Wlodek ma fajna spre?arke :D

5. psyhu

psyhu Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Abu Dhabi
    Motocykl:
    WSK 50 cc z wstecznym
    Ostatnio prerabialem u "Wlodka" ( Motogarage.co.uk ) swoja FJ 1200
    Poszedl tyl od thunderace, progressive sprezyny przod, nowy amortyzator tyl, lozyska glowki ramy wymienione ... komplet opon wraz z wywazeniem.
    Juz nie wspomne o tym ze fachowo dorobione zostaly uchwyty pod wydechy oraz kosci ktore trzymaja tylni amortyzator.
    Spasowanie potrzenych elementow nie stanowi dla Wlodka zadnego problemu.
    Chlopak naprawde daje rade!
    Polecam serdecznie

:ganja:

6. wlodek1980

wlodek1980 Szalony Wulkanizator

Browary:
    0
    Miasto:
    Londyn SL2
    Motocykl:
    VMX1200, VF1000FE
    no to i ja:
    PLUS: Honda Slough - maja drogo, ale sa bardzo profesjonalni, pomocni i zawsze maja czesci eksploatacyjne na wczoraj.
    MINUS: Suzuki George White Slough - banda po prostu, zachodze po czesci, a szczeniak mnie obsluguje z nogami na blacie, na wszystko trzeba czekac i nie maja pojecia o wlasnych motocyklach itp, banda rogala, unikac.

ps. dzieki za feedback...

7. kufel

kufel Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Wysranki
    Motocykl:
    Goldwing1800, Goldwing1500, H-D Electra Glide Ultra Classic
    elo, dla posiadaczy harusow i buellow
    omijac szerokim lukiem SNOBS na hengerlane nw10, ceny-kosmos, terminy-inna galaktyka

8. jawa

jawa Szalony Wulkanizator

Browary:
    16
    Miasto:
    West London a kiedys West Midlands UK
    Motocykl:
    Kiedys KTM...teraz dlugo dlugo nic
    Odswieze troche temat...
    Jakby ktos kiedys wybieral sie do dealera Hondy - Sutton Motorcycles w Bromsgrowe (West Midlands) - ODRADZAM.
    Raz serwisowalem tam moto na gwarancji i zglaszalem usterke kontrolki pompy wtryskowej (FI). Niestety nic nie stwierdzono i wg mojej oceny wlozono minimum wysilku zeby cokolwiek stweirdzic (Usterke usunieto dzieki pomocy forumowiczow w Hondzie w Chiswick - i tu calkiem inne podejscie serwisu...)
    Pomyslalem sobie ok, maly serwis moze nie maja takiego doswiadczenia... Teraz przed majowka skonczyla mi sie tylna opona... Jako ze zakupilem nowa na ebayu i umowilem sie na wymiane w Hondzie w Bromsgrowe (mam najblizej do nich). Pomyslalem sobie ze to w koncu autoryzowany serwis Hondy z wielkim banerem ze sa tez "Qualified and approved tyre fitters", a chyba nie mozna nic spieprzyc przy wymianie opony to do nich pojade... Wszystko cacy, opona zalozona... na feldze ok 10cm pasek ciezarkow, ale pan mowi ze tak ma byc... Mowie ok i za wiele nie sprawdzajac (w koncu to qualified fitters) odjezdzam... I jakie moje zdziwienie gdy w dzien wyjazdu na Majowke okazuje sie ze debile zalozyli odwrotnie opone do kierunku jazdy ! Myslalem ze to jakies jaja i sam zglupialem w ktora strone kolo sie kreci przy jezdzie do przodu mimo wielkich strzalek po boku opony.
    Dzwonie do nich i odrazu z morda bo przeciez za 30min wyjezdzam na podboj Cornwalli.. a pan mi mowi ze mu very sorry i ze dzis warsztat zamkniety (piatek bank holiday) i zebym przyjechal w srode (bo we wtorek maja juz full oblozenie) to mi odwroca opone za darmo... A do tego kazal mi porobic fotki w razie gdybym chyba sie mylil. Powiedzialem mu co o nim mysle i szczesliwie (z 4godz straty w podrozy) odwrocono mi ta opone w serwisie w Bristolu (oczywiscie odplatnie).

Wiec ... omijajcie Sutton Motorcycles w West Midlands !

9. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    334
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Wiedzialem, ze sa tam buraki, nie ublizajac warzywom. Pojechalem kiedys popatrzec co tam maja. Oczywiscie nie bylo nic ciekawego, nie bylo klientow, tylko ja sam. Obsluga nie miala nawet ochoty spytac sie standartowo czy wszystko w porzadku, czy w czyms pomoc, Jak to bywa w wiekszosci sklepow. Pochodzilem i wyszedlem. A moze mnie nie zauwazyli :]

10. Sebastian

Sebastian Szalony Wulkanizator

Browary:
    117
    Miasto:
    Gosport - Portsmouth/Kraków
    Motocykl:
    aRsIKS, AT DTC.
    Yamaha w Southampton

www.deardenmotorcycles.co.uk

Ja tam kupi?em dwa moto i jeszcze im klientów sprowadzi?em. Na pocz?tek kawka witamy to tam siam. Zni?k? tam ju? mam a wszystkie akcesoria 10%.

Kiedy? tam podjechali?my kumpel mia? service i na wst?pie mówimy b?dziemy to ca?y dzie? po naszej wizycie to b?dziecie mówi? po polsku :)
    Zawsze jak co? nie wiem to dzwonie i mówi? mog? o co? zapyta? a oni cierpliwie odpowiadaj?.
    POLECAM i jeszcze kalendarz PB u nich wisi na ?cianie.
    Jak o co? pytam cenowo to zawsze jaka? zni?ka dla polish immigrants a oni Sebastian zni?ka? przesta? przeklina? :lol::lol:
    ale zawsze co? si? wynegocjuje. Nawet znajomy Anglik dzwoni? i mówi? do nich Sebastian da? mi numer ?e pono? tutaj macie najlepsze ceny itp.
    W?a?ciciel te? spoko nawet mu piwo da?em jak moto po service przywióz?.
    Jak mu opowiada?em ?e PB ma zni?k? na TD o kr?ci? g?ow? ?mia? si? i polish polish :):)ale oprócz tego to pe?en profesjonalizm w salonie z service i dostaw? moto( prosi?em dacie rad? na jutro pojutrze w sobot? a kole? oki sobota ale pó?no wieczorem po pracy Ci moto przywioz? a? mi?o) itd. Polecam

11. jarecki

jarecki Szalony Wulkanizator

Browary:
    0
    Miasto:
    London RM19
    Motocykl:
    OBECNIE- GIXA 750 K7, gixa 750 k8, HONDA CBR 250, 2x BMW C1
    Polecam firme http://www.ac-bikes.com/index.asp w pelnym tego slowa znaczeniu. Znalazlem ich przez przypadek bo szukalem kogos kto zakleil by mi dziure w tylnej oponie i oni sie zgodzili. Po pierwsze cena mnie zdziwila bo wzieli TYLKO 10 Funow co inne firmy biora od 20 i wiecej. oczywiscie opona byla zdejmowana i nie bylo to zewnetrzne kolkowanie ale klejenie od srodka. Pracuje tam 3 angoli ktorzy naprawde sa bardzo pomocni i mimo ze naprawa 10 funa kosztowala to od razu zaproponowali kawke herbatke i pozwolili mi chodzic miedzy alejkami co nie zdarza sie na codzien. Pozatym maja jedna olbrzymia hale uzywanych czesci. Jeszcze nie widzialem nigdzie zeby jakis warsztat mial tyle czesci. Zaczynajac od plastikow i dupereli po cale ramy i silniki. Nawet czesci do BMW C1 mieli co naprawde ciezko dostac. Tak ze polecam ich bo ceny maja naprawde niskie i obsluga tez na poziomie;)

12. bluebrick

bluebrick Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Derby
    Motocykl:
    Nuszki :d
    Ja tez chcialem pochwalic serwis w ktorym byla dzisiaj moja hondzia :)
    Serwis nazywa sie Pan Przemek i zrobil mi moto tak ze chyba jakas piosenke czy tez inny poemat zaraz napisze :)
    Malo kto potrafi przetrawic takiego upierdliwego nudziarza jak ja ( arnie wie cos o tym : ) :p ale Przemo tez dal rade :)
    Przyjechalem wszystko elegancko kawa dla klienta robota zrobiona ( ceny baaaaaardzo preferencyjne) a jeszcze mi moto do domu odwiozl bo bylo slisko ... Kurna tak powinno byc w kazdym serwisie , sklepie i wszedzie gdzie chodzimy cos zalatwic ..... GORACO POLECAM !
    uff musialem to powiedziec : )

13. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    127
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    a jakie? namiary na ten warsztat ??

14. Tygrrysek

Tygrrysek Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    Suzuki GSF 600 Bandit
    A poleci mi ktos warsztat w okolicach birmingham ktory jest godny uwagi ?

15. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    133
    Przemo na forum ;]

16. Przemo

Przemo Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Jawor k.Legnicy
    Motocykl:
    Alpha Moto Niedaszow
    Dzieki Mirek za slowa uznania!
    Ps, moj warsztat nazywa sie Alpha Moto ;)
    a troche wiecej info tutaj:
    http://www.polishbikers.com/showthread.php?t=656

17. kaktus

kaktus Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    sw london
    Motocykl:
    660 Tenere, M600 Monster
  18. tomqad

tomqad Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    middelton
    Motocykl:
    vmax 1200;)
    :cool:witam chcialbym polecic warsztat samochodowy martineza 07854013580 m27 au 125 szybko milo i konkretnie

19. Manyman

Manyman Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Huntingdon
    Motocykl:
    ZX6R F2
    Witam, chciałbym odradzić zdecydowanie warsztat UFO motorcycles znajdujący się w Huntingdon, marża na części astronomiczna, niektóre części wiele taniej wyszło zamówić bezpośrednio z Kawasaki :| Kompletnie nie znają się na rzeczy, moto po odbiorze chodziło gorzej, pojechałem po naprawie na gwarancje do nich bo silnik przerywał, skasowali mnie kolejne 80 funtów za nic, nie dają paragonów, nie pokazują części które wymieniają, odnoszą się z pogardą do klienta i zachowaują się jak typowe cwaniaki.
    Polecić chciałbym natomiast mały rodzinny biznes, Vertis moto w St.Ives, od lat prowadzony przez rodzinke, mechanicy znający się na rzeczy, diagnoza usterki szybka, dobry kontakt z klientem, świetne udukomentowanie naprawy, kawka lub herbatka na wejściu :D

20. yogi69

yogi69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    R1....
    Hej.
    Jesli ktos z okolic Cambridge to polecam Grzegorza bardziej znanego jako "Kotletti".
    Ja mieszkam w Hatfield wczesniej w Londzie a od lat jezdze do niego ze wszystkim czy to auto czy motocykl, czy to plastic czy to off road.
    Nie ma jeszcze swojego warsztatu ale pracujemy nad tym (mimo to ma gdzie robic) :)
    Bardzo solidny chlopak i nie ma rzeczy ktorej by nie rozgryzl !!!
    Cenowo bardzo uczciwie :)
    Jesli ktos jest zainteresowany to prosze mi na skrzynke pisac dam namiary.
    Pozdrawiam

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!