Polecane lub nie warsztaty

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez POLSKY, Styczeń 16, 2010.

1. moto

moto Pogromca Puszek

Browary:
    190
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    KTM
    Greg z Allins Motorcycle? Servisowalem u niego suzi, ma pojecie o sprzetach, wyslij mi jakis namiar, THX

2. adi moto-bunkry

adi moto-bunkry Szalony Wulkanizator

Browary:
    469
    Miasto:
    coventry
    Motocykl:
    honda xl 1000 varadero
    odradzam Kastrel Honda Coventry ,nie maja pojecia o mechanice moto no co najwyzej zarowke wymienic chociaz i tu moze byc problem,wysokie ceny

3. minio1984

minio1984 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Firestorm, Nordwest, FJ
    Jezeli ktos potrzebuje service w polnocnym londynie a juz w ogole jezeli smiga wersalka (FJ 1200) to Bigos z forum jest osoba do ktorej sie nalezy zwrocic!

Zaden zaklad czy warsztat ale normaly typ co pod domem cuda dziala, ceny promocyjne gwarantowane!

Za to jezeli szukacie mechanika do waszego samochodu to polecam Romka w Broxburne, bardzo przyzwoite ceny, samochod przywiezie, odwiezie i znowu na prawde nie kasuje duzo! Od 4 lat wszystkie moje fury robi! Tak iz z calego serca polecam!

Romek: 07412 653340

4. yogi69

yogi69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    R1....
    heh to co kolega za " fury " kupuje ze caly czas u Romka :rofl:

na mietttko prosze :)

5. minio1984

minio1984 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Firestorm, Nordwest, FJ
    Od mojej terminologii prosze z daleka, szerokim lukiem ;)

Ja sie lubuje w jednej kenkretnej marce z szachownica na masce i uwazam ze samochody tak jak I wino, dojrzec musza. Nowe mnie nie interesuja a ze starymi do dealera bez sensu a wiec do Romka jezdze ;)

6. jaasiu

jaasiu Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    London-Peckham/Busko Zdrój
    Motocykl:
    KTM 990 Adventure R
    Jeśli ktoś poszukuje serwisu w centrum Londka to polecam PolePositionInt, robie swoje sprzęty z nimi już od 2007 roku i nigdy jeszcze się nie zawiodlem, służą porada itd. Obecnie pracuje tam nasz kolega Adam Slim. Lokalizacja niedaleko Tower Bridge, United 5, 100 The Highway, E1W 2BX, tel: 02077029381

7. Adambhm

Adambhm Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Walsall
    Motocykl:
    zx636
    szukam servisu w okolicy birmingham , jesli ktos znalazl servis godny polecenia prosze o namiary , lub jesli forumowy kolega zna sie naprawde na naprawie i servisie motocykli prosze o kontakt na priv pozdrawiam

8. waldas78

waldas78 Beztroski Posiadacz

Browary:
    17
    Miasto:
    jeszcze Londyn
    Motocykl:
    suzuki SV 650S
    przyszedł czas na serwis mojej Svki co wiecie o jakosci swiadczonych usług w www.fwr.co.uk
    to jest na 330 kENNINGTON ROAD

9. adamslim1988

adamslim1988 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    dagenham-BDG
    Motocykl:
    fzs1000
    FWR dobre chlopaki ale osobiscie pozyczamy od nich tylko czesci jesli u nas zabraknie
    dzieki Janku za pozytywna wypowiedz i owszem polecam nas czyli "Pole Position Int" jako zajebiscie dobry i dokladny warsztat ;)

10. Kubson

Kubson Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Wolverhampton / West Midlands
    Motocykl:
    RC8R
    A co tam masz do roboty? Bo warsztaty są ale czy godne polecenia, oto jest pytanie...

11. Igor

Igor Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Lichfield
    Motocykl:
    Bandit 1200S
    To jak z tymi dobrymi mechanikami z B'ham lub polnocne okolice?? Przydalo by sie troche silnik w moim bandycie wyregulowac, bo jakos tak nie rowno pracuje... Moze ktos kogos polecic ??

12. boro

boro Beztroski Posiadacz

Browary:
    12
    Miasto:
    Ghazni, Afganistan
    Motocykl:
    Pomarnczowa zwariowana z charakterem!
    Yamaha 15 Shepherd's Bush Road, W6 7LX zdecydowanie odradzam. Raz zakladali kierunkowskaz to owiewke uszkodzili czego sie wyparli. Nastepnie wymieniali czesci to skasowali kase a czesc nie byly wymienione. Czychaja aby tylko klienta naciagnac!

Szukam sprawdzonego warsztatu najlepiej w okolicach Wanstead, Walthamstow, Leyton, Leytonstone

13. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    127
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    Double R motorcycles high road leytonstone. Kiedyś nawet tam pracowałem :-D
    Spróbuj moze tam.

14. raff113

raff113 Guest

Poszukuje jakiegos dobrego mechaniora w okolicach Swindon/Bristol/Reading, gruntowny serwis by sie przydal a lokalne warsztaty to banda oszustow i zlodziei

15. hellfire2260

hellfire2260 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda CBR600FY
    Dolczam do Requestu. Widac mechanicy nie lubia poludniowego Londynu :)

Wszyscy polecaja tajemniczego Wlodka - czy ktos moze ma na niego namiary (o ile jeszcze jest w branzy)?
    Pisalem na priv ale wyglada na to ze Wlodek juz forum nie odwiedza!

Tudziez jesli mozecie kogos polecic najlepiej w SE London to super!

Z gory dzieki!

16. shaft

shaft Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Warwick
    Motocykl:
    komar
    Polecić mogę bardzo dobrego i rzetelnego, ale na północ od Londynu, w Rugby

17. april82

april82 Beztroski Posiadacz

Browary:
    3
    Miasto:
    Coventry (już nie Londyn :) )
    Motocykl:
    Honda CBR 600f
    Włodek ma garaż na Northolt (napisałam Ci nr na priv ). Możesz też napisac do Bigosa - on na Enfield ma garaż - numeru nie mam ale mogę się dowiedziec jak trzeba. Pozdro

18. pietka

pietka Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    york
    Motocykl:
    honda vfr
    Znacie jakiegoś mechaniora w north yorkshire

19. sitarski

sitarski Beztroski Posiadacz

Browary:
    2
    Miasto:
    London Catford
    Motocykl:
    komar,etz150,cbr125,Suzuki sv650s,r6,z1000...

A dala bys numer do Wlodka i mnie ???:) bo dzwonie i dzwonie do Wlodzimierza i nic (no chyba,ze swieta i nie odbiera albo zmienil numer ),dzieki.

20. kenniGT

kenniGT Kierowca Kosiarki

Browary:
    14
    Miasto:
    Croydon
    Motocykl:
    Honda VFR800
    Ender, co do Dobule R kompletnie sie nie zgadzam. Nie polecam nikomu tam jechac. Zaklad poznalem przez mojego kumpla. Zaufalem bo moj kumpel zna wlasciciela 10 lat. Bylem tam pare lat temu jak pierwszy raz kupilem motorcykl. Wymienilem opony. Spoko. Po roku jak to czasem w VFR mialem problem z elektryka. Stator ,zalejo im (niby)kupe czasu zeby dosc co bylo problemem. Koles polecil mi zeby naprawic stary zamiast kupic aftermarket. Posluchalem. Po roku padl i juz krecil nosem jak mial robic mi motor. Tym razem aftermarket byl idealny. Szkoda tylko ze wsadzil nowy stator i dalej problem byl. Motor stal u nich tydzien i stwierdzil ze nie wie co z nim jest. Ze moze regulator, kalble... nie byl 100 pewien. Totalne olewczze podejscie, zero checi rozwiazania problemu. I jeszcze zarzyczyl sobie 400f o ile pamietam dobrze... i to ze kase schowal prosto do kieszeni z usmiechem na ustach. Bo glupio nie wzialem rachunku zeby nie placic 20% wiecej... Do tego jeszcze uszkodzili farbe faringu przy srubach. Rade dostalem zebym patrzyl sie w druga strone jak jade i ze on nic nie poradzi. Moj kumpel i jego kumpel ktorzy znali wlasciciela wiele lat powiedzieli mi ze juz tam nie jezdza. Nie ufaja mu. W necie mozna znalezc opinie negatywne o Double R. Tomas mechanik spoko koles, ale chyba nie jest mocny w elektryce i odkrecianu delikatnie faringu. no i z takim szefem to motoru tam bym nie zostawial. Czujesz sie tam jakbys jak intruz jakis, zero kultury czy podejscia do klienta. Takze ja mialem swoja lekcje i dziele sie coby nikt sie nie natknal jak ja.

http://www.yell.com/biz/double-r-motorcycles-london-901233571/

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!