Polski Rekord Predkosci Pobity!

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez komarecki, Czerwiec 19, 2016.

1. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    555-1024x618.jpg

this HTML class. Value is http://ro.com.pl/pon

:):):):cool:
    Moj klubowy kolega z przed lat troszke kilometrow nakrecilem z nim ja na junaku a on na AJS 400 delux z 1932 o ile pamiec mnie nie zawidzi bo to dawno temu bylo. Jestem dumny z kolegi jak nie wiem :cool:
    --- Post updated ---

#1 komarecki, Czerwiec 29, 2016
    Ostatnia edycja: Czerwiec 29, 2016
    piwko78 i Michal95 lubią to.
  2. lukaszfazer

lukaszfazer Kierowca Kosiarki

Browary:
    13
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    FZ1
    ;D Szczerze powiedziawszy, spodziewalem sie czegos mocniejszego :D

3. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Rozwin prosze chetnie wszystko wyjasnie.
    Ps jestem w szoku w koncu jeden polish bikers zainteresowany czyms zwiazanym z motorami i polska ?

4. Wasal

Wasal Kat Komarków

Browary:
    600
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Ja ogladalem w pierwszy dzien tylko nie wdawalem sie w dyskusje;).

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

5. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    Brawo wasal tez masz dyspense odemnie ;)

6. lukaszfazer

Browary:
    13
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    FZ1
    Komarecki, chodzilo mi o to, ze czlowiek przyzwyczail sie do obrazu motocykli pedzacych po wyspie Man i ciezko sobie wmowic ze ten Junak rozwija zawrotna predkosc. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi. Jako tako super wyczyn dla grona, ktore bralo udzial w tym wydarzeniu, ale jak sie to oglada na filmie to nie porusza az tak bardzo. Moze bardziej pasjonatow oldschoolowych maszyn?

7. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    667
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    To ja proponuję żebyś usiadł na moim komarku i rozpędzimy cię do 90km/h (mój życiowy rekord zakończony wybuchem silnika) zrozumiesz wtedy jakie to uczucie gnać z zawrotną prędkością, kiedy sprzęt nie jest do takich prędkości przeznaczony, zawieszenie się chwieje a hamulce nie są nawet w stanie cię spowolnić ;)
    gwarantuje ci emocje wieksze niż na wyspie man

8. lukaszfazer

Browary:
    13
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    FZ1
    Vader zluzuj wentylki. Jest to forum. Wyrazilem SWOJA opinie na temat tego filmu.

Daj adres, gdzie moge przyjechac na przejazdzkę komarkiem... dawno nie jezdzilem, chetnie skorzystam.

9. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    No wiecie taki mamy regulamin bicia krajowego rekordu predkosci wiec i takie sprzety biora tam udzial i adekwatny do nich mamy rekord . Zgodnie ze zmianami wprowadzonymi przez PZMot po wojnie krajowy rekord predkosci moze bic tylko pojazd rodzimej produkcji a jego modyfikacje tez sa ograniczone tegulaminem. Mozna by junkersa rozborowac do 600cc czy wsk 175 dopiac kasetowo jeszcze dwa gary wiecej ale sa ograniczenia . To pojedynek na umiejetnosc tuningu i co jest fajne w tych realiach to to ze z jednej strony nie kazdy da rady bo trza cos jednak sie znac zeby wykrzesac z motocykla o 35% wiecej predkosci niz mu fabryka dala a z drogiej strony kazdy moze konkurowac bo w tym przedziale mozliwosci warsztatowe i przedzialy finansowe to nie formula 1.
    Ogranicza nas jedynie niewielki wybor pojazdow ktore moga sie tego podjac i zasady dozwolonych modyfikacji.
    Poza tym sprawa ma drogie frustrujace dno bo tak na prawde polski rekord predkosci jest nie pobity od 1928 roku !!!!!
    Ustanowil go Michal Nagengas na brytyjskim motocyklu Rudge i wynosi on 159km/h a dokladnie o ile sie nie myle to byl Rudge TT Replica 500 i tu uklon do pana lukaszfazer litery TT w nazwie nie sa przypadkiem w tamtych czasach model roznych marek dostawaly prawo uzywania w nazwie oznaczen rajdow w jakich akurat swiecily triumfy ....czyli w tym przypadku wyscigi na wyspach man. Rekord nie pobity ale i juz nie uznawany z racji zmian przepisow w powojennej Polsce.

10. snajper

snajper Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    northampton
    Motocykl:
    VL1500LC
    Fajnie ze ktoś jeszcze posiada zapal do zabawy z takimi maszynami. Dzwięk junaka jest nie do podrobienia

11. Vader

Vader Beztroski Posiadacz

Browary:
    667
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Niestety mój legendarny komar stoi aktualnie we wrocławiu, tutaj mam tylko eksportową wersję sztywniaka na szwedzkim zapłonie. Niestety gdzieś mi wcięło górną półkę od przedniego zawieszenia i dopóki jej nie zrobię (bo kupić nie ma gdzie) nigdzie nie pojedzie.

12. lukaszfazer

Browary:
    13
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    FZ1
    Komarecki dlatego tak jak napisałem, cieszę sie, ze są ludzie ktorym sie to podoba, których to pasjonuje! Super! Ja widocznie jestem z tego gownianego pokolenia zadowalającego sie tendeta i plastikiem... Wszechobecnym.

Co prawda tez dwoje kroki zaczynalem od motorynki, kontynuując przez ogara 205, mustanga z niezawodnym trzybiegowym silnikiem, simsona- również trzybieowego na ktorym objezdzalem kumpli na "4"... No i dalej przez mz 250/251 i jawe 350... Ale sentymentem darzę tylko konkretne maszyny, które mialem miedzy nogami.

Tak czy siak... Super, ze gościowi z filmiku chce się w to bawic. Można mu pozazdrościć zajaFki.

13. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1236
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    byl kiedys typ w Tomaszwie M. ktury prubowal bic rekord Polski na Sokole 1000 z 1934 !!!!:cool:
    dokladne miejsce ( droga Inowlodz 726 do Rawy Mazowieckiej) bylo to w 2002 lub 01.
    na tej drodze gdzie jest pas londowania awaryjnego ( na szlifieze zamkniesz tam licznik ale tylko w jedna strone)
    PZM ot odmowil 2 Razy uczestnicwa w pomiarze
    wiem .ze pruby spalily na panewce
    _ brak poparcia
    _brak funduszy
    _ zatluszczaly I zkorumpowany PZM
    facet terax ma ponad 65 lat moze 70
    ale Tata mowi l mi ostatnio. ze widzial go w wrxesniu w Gapinninie na bordowym Sokole.
    wiele osob prubowalo cos tam wskurac ale....patrxac realnie
    malo kto ma w garazu motocykl ,Polski motocykl jak Junak. Sokul.

komarecki lubi to.
  14. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    492
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s

to po co gnac wogule na czyms takim ,toz to jest niebezpieczne :)

ps .kiedys jak sie swoja wueska rozbujalem do 80(tyle bynajmniej licznik pokazywal ) to myslalem ze zaras sie uniose I odlece jak F16 ;)

CezaaR lubi to.
  15. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
  16. just_me

just_me Beztroski Posiadacz

Browary:
    526
    Miasto:
    West Midlands
    Motocykl:
    najlepszy na swiecie ;)
    154,5km/h :) to dopiero frajda mieć najszybszego Junaka i pobić rekord po tylu latach ...wielki szacunek za modyfikację i pobicie rekordów!
    To się nazywa zacięcie ;)

#16 just_me, Grudzień 27, 2017
    Ostatnia edycja: Grudzień 27, 2017
  17. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    991
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650
    Z tego filmu brał przykład . Świetny film polecam .

Atomek, CezaaR i just_me lubiąto.
  18. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    181
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    Świetny film , oglądałem chyba 10 razy.

piwko78 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!