Pomocy ---Co kupić na pierwszy motor w UK ?--- Pomocy

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez ryba1990, Grudzień 11, 2017.

1. ryba1990

ryba1990 Kierowca Kosiarki

Browary:
    12
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    Suzuki Bandit GSF650S
    Fisherman w jakiej cenie chcesz go sprzedać ? mógłbyś podać mi numery rej do sprawdzenia ubezp? ogólnie tA Honda CBF1000 wygląda dość sympatycznie . Ogólnie mam umiłowanie do "hondy" . Dodam tylko ,że dzwoniłem dzisiaj do ubezpieczalni i powiedzieli ,ze najprawdopodoniej zaakceptują zniżki z Polski o ile będą przetłumaczone na język angielski, także czekam na dokumenty od swojego ubezpieczyciela z Polski i zobaczymy jak cenowo mi to wyjdzie.

2. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    54
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    Kolego co do ceny to musialbym to przemyslec. Moto ma duzo dodatkow, jest pewne i nie wymaga zadnego wkladu.

rejestracja WG06 UJL
    - sprawdz sobie koszt ubezpiczenia
    - sprawdz historie motow na stronie dvla

Obecnie z racji ze nie zapowiada sie zebym mial kiedy jezdzic to moto jest nieubezpieczone i zgloszony SORN.

Jesli jestes zainteresowany to pisz na priv. Fotki podesle i ustale jakas cene.

Nie mam cisnienia zeby sprzedac ale wiem ze nie bede mial czasu uzywac wiec lepiej niech ktos inny sie cieszy z jazdy.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!