Prawnik do wypadków i nie tylko z oddzialem w UK i Polsce

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Basstek88, Czerwiec 7, 2018.

1. Basstek88

Basstek88 Beztroski Posiadacz

Browary:
    392
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    KTM 950 SMR
    Witam serdecznie

Ostatnio widze duzo wypadków motocyklowych

Dzisiaj jeden post i sam mijalem rano wypadek przy filtrowaniu. Znam kolesia z Ace Cafe widze go nie raz.

Rok temu tez mialem wypadek przy filtrowaniu

Zadnych kamer na kasku i świadków malo zdjec bo mialem poważnie nogę uszkodzoną a moja dziewczyna sie martwiła o mnie jak przyjechala na miejsce wypadku bo 5 min od domu.

Jedyne co mialem to zeznania z policji i numer rejestracji zapisany przez policję

Wtedy zaczelo sie poszukiwanie prawnika miałem kilka opcji:

Pierwsza ubezpieczalnia spalona na starcie nigdy wiecej a dlaczego

Bo jak mialem x lat temu wypadek gdzie koleś wjechal mi na pas moja ubezpieczalnia chciala isc na ugode i przyklepac 50 na 50 wygenerowalo im to tyle kosztów ze mieli wyjebane.

I tez ludzie mi polecali prawnikow po rozmowie mowoli 50 na 50 bedzie łatwiej.

Ale Pewni motocyklisci polecili mi prawnika Łukasza

Pogadalem zbadal sprawie i podja decyzje walczymy 100% winy kierowcy

Motocykl wyplacony lepiej niz myslalem. 100% winy kierowcy. I teraz tylko ustalamy kwoty.

Z czystego serca moge go polecić tak jak mi polecili

Jezeli chcecie sie z nim spotkac bedzie tez na Polish Bikers Day wśród nas bo jak poszukiwalem jakis sponsorów na nagrody to wyslalem do niego e-mail i sie zgodzil ze bardzo chetnie ze nawet przyjedzie a ze wiem z wlasnego doswiadczenia ze jest dobry warto go polecić.

Pomaga w wielu sprawach nie tylko motocyklowe a najlepsze ze maja tez oddział w Polsce więc jak miales wypadek w polsce czy inne spwary staje sie to latwiejsze. Prowadzi konsultacje i pomaga jak może.

Pozdrawiam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

#1 Basstek88, Czerwiec 7, 2018
    Ostatnia edycja: Czerwiec 7, 2018
    Wasal, Pablocarlos i Schwartz lubiąto.
  2. Krystian_gsxr

Krystian_gsxr Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Suzuki GSXR 750 k6
    Witam, mógł byś mi dac jakiś namiar na niego? Miałem we wtorek dość poważny wypadek I chciałbym uzyskać kilku porad.

3. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1338
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Kolego masz dwa numery telefonu na zdjeciu

Pablocarlos lubi to.
  4. Krystian_gsxr

Krystian_gsxr Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Suzuki GSXR 750 k6
    Sorry myślałem że to jakaś reklama dzięki wielkie

5. Pablocarlos

Pablocarlos Beztroski Posiadacz

Browary:
    56
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Yamaha FZ6 Fazer S2 / Triumph Street Triple 675 S / Suzuki GSX-S1000F / Suzuki SV650
    Oh, zeby tylko ten post byl wyslany 19 dni przed 7 czerwca, to pewnie tez pogadalbym z Lukaszem.

Moja sprawa zajmuje sie firma Optimal Solicitors, baza w Manchester, polscy i angielscy prawnicy. Mila obsluga, szczegolowo opisuja mi poszczegolne kroki prawne podejmowane przez nas i ewentualne scenariusze sprawy w zaleznosci od odpowiedzi drugiej strony.

Jedyny minus to to , ze az cwiartka tego co ugraja wyladuje u nich.

6. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...

Niestety takie jest prawo w uk

Oficjalnie na zasadzie no win no fee nie moga brac mniej niz 25% od uzyskanego odszkodowania

Jesli nie jestes zadowolony z tego jak prawnicy prowadza twoja sprawe poki sprawa nie poszla do sadu i oficjalnie cie nie reprezentuja to mozesz zawsze firme zmienic.
    Gorzej jak juz wszystko jest zlozone w sadzie. Wtedy musisz czekac do konca sprawy dostac naleznosc i ewentualnie sadzic sie ze swoja firma prawnicza ze zajebala...

pozdrawiam.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!