Prawo jazdy A2

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez rafal827, Maj 15, 2019.

1. rafal827

rafal827 Kierowca Kosiarki

Browary:
    7
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    ktm duke 125
    Takie pytanie mam bo zdaje wlasnie a2 i widzialem na olx motocykle na kat a2 np suzuki gsxr 750 k8 i w dowodzie jest wpisane ze ma 47 koni i wszystkie papiery jakie potrzeba jest wpisane ze motocykl jest na kat a2
    czyli jak bym go kupil w pl i sprowdzil tutaj bede mogl go zarejestrowac na angielskie blachy i zeby byl caly czas na a2? i na dodatek ile mogl bym jezdzic na polskich numerach?

przyklad:

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuk...at-a2-zadbana-sprawdz-ID6BP0ya.html?;promoted

2. Goall89

Goall89 Beztroski Posiadacz

Browary:
    56
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    1 Nie- wg prawa limit moze byc zalozony na max 50% oryginalnej mocy a gsxr 750 sie na to raczej nie lapie.
    2 Jesli pracujesz to nie mozesz jezdzic na polskich blachach.
    Przynajmniej oficjalnie. Moi rodzice jezdzili przez dwa lata i nikt im zlego slowa nie powiedzial, tylko ze mieli auto w leasingu w PL i moze to cos zmienia bo oficjalnie nie byli jego wlascicielami.

3. psyhu

psyhu Beztroski Posiadacz

Browary:
    67
    Miasto:
    Weybridge
    Motocykl:
    FZ1
    jak nie bedziesz lamal przepisow to nikt Cie nie zatrzyma do kontroli ... lepiej kup moto tutaj na zoltych blachach zeby nie rzucac sie w oczy

4. Goall89

Goall89 Beztroski Posiadacz

Browary:
    56
    Miasto:
    Chester
    Motocykl:
    Cbr 600 f2
    Psyhu a co z kontrolami po zczytaniu tablic? Nie kwestionuje tylko pytam, bo zawsze mnie wszyscy tym strasza, a mialem raz taki moment, ze samochodem jezdzilem bez motu i ubezpieczenia a nigdy mnie nie zdjeli mimo, ze jechaly za mna psiaki nieraz.

5. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    1106
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    z tym to akurat roznie bywa mialem sportowe audi kiedys tutaj na polskich tablicach i zatrzymany bylem tak o dla reguly 3 razy na sprawdzenie niby dokumentow itp ;)

kup tutaj na angielskich tablicach nie kombinuj bo po co, pierwszy rok zaboli chociaz nie musi i ogolnie nie kumam tych wszystkich a2 pseudo sportow po co to na co rozjezdzij sie teraz na malym jak nie mozesz wiekszego bo lata itp ;)

6. psyhu

Browary:
    67
    Miasto:
    Weybridge
    Motocykl:
    FZ1
    ja sie przesiadlem z suzuki intruder 125 lc na sportstera xl1200c i sciagnalem sobie certyfikat ze niby jest ograniczony (oczywiscie niebyl) i tak jezdzilem 2 lata poki mi A2 nie zupgradowalo sie automatycznie jeszcze w miedzyczasie mialem FJ1200 a pozniej jak mnie pytali z ubezpieczenia czy jezdzilem na moto powyzej 1L to juz mialem 2 letnia histrorie i przesiadlem sie na GSX1400 :)

7. rafal827

Browary:
    7
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    ktm duke 125
    no ja wlasnie myslalem ze jak mam papier ze ma 47 koni ze to wystrarczy ale no nwm

8. psyhu

Browary:
    67
    Miasto:
    Weybridge
    Motocykl:
    FZ1
    ten papier to jest pic na wode fotomontaz

9. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    585
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    U mnie koło parkingu do roboty regularnie psiarnia stoi i zgarnia samochody za zagraniczne blachy ew problemy z ubezpieczeniem. Koledze lorkowcowi za PL blachy chcieli dać 6 punktów plus jakaś kasa ale postanowił skierować sprawę na drogę sądową. Czeka na sprawę już półtora roku.

10. rafal827

Browary:
    7
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    ktm duke 125
    nieno niema co ryzykowac chyba bede zmuszony kupic sobie albo mt 07 albo cb650r :D oczywiscie jak juz zdam A2

11. polly_20

polly_20 Beztroski Posiadacz

Browary:
    216
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Yamaha , Kawasaki
    haha dawno nie slyszalam I nie czytalam tego polskiego wyrazenia!

12. psyhu

Browary:
    67
    Miasto:
    Weybridge
    Motocykl:
    FZ1
    staram sie :grinning:

polly_20 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!