Proba kradzierzy

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Tak to ja, Maj 14, 2017.

1. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    widzialem juz ten filmik a ktos skomentowal - opewnie polak bo angielskie cioty by nic nie roobily

2. Tak to ja

Tak to ja Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha XJ6
    Haha, cos w tym jest, bo nikt mi nie pomogl i przez to teraz musze naprawic albo kupic nowe lusterko, no ale moglo byc gorzej

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    miales farta kolego. mgli cie kosam,i pochlastac
    albo moto bardziej popierdzielic

4. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    385
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    HP4
    bezczelnosc nie zna granic ,jeszcze troche to przyjda do chaty pieprzone barany I nas poinformuja ze zaraz nam ukradna moto ,zajebac to zamalo ,zlapac takiego dziada I mu lapska do kapcia przylozyc I zedrzec skure by go wiecej nie swiezbily do cudzej wlasnosci
    --- Post updated ---
    koles mial kose to sorry stary ale samoobrona I watpie by obroncy zostal potem pozwany bo baranowi kosci porachowal

5. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    o ile nie bronil sie tez zakazana bronia (czytaj przedluzeniem reki)

6. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    385
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    HP4
    koles mial kose to sorry stary ale samoobrona I watpie by obroncy cos zrobili ,bez jaj ale jak by mnie ktos atakowal nozem to nie bede kolesia z liscia walil tylko tak by mu odrazu gnaty polamac
    o ile . ale raczej nikt z nas nie wozi tzw " przedluzenia reki ",najlepsza bron to chyba rekawica na dloni ,kosci lamie odrazu

7. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    albo z kasku w banie :D

CezaaR lubi to.
  8. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    385
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    HP4
    e szkoda kasku jeszce sie zarysuje :) rekawice sa teraz tak uzbrojone ze jeden cios I palant pada

9. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    378
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    no to w klate..... :D
    ale najlepiej szpicem w torbe, dziala w 100 proc, jesli stoi tylem traf szpicem w odbyt, ojjjj zakwiczy czarnulek

marcinf66 lubi to.
  10. mario56

mario56 Kierowca Kosiarki

Browary:
    16
    Miasto:
    Corby
    Motocykl:
    Bmw K1200GT
    Witam
    Kiedys kolega Serb mi opowiadal zdarzenie. Gnoje rzucali jego bratu kamieniami po oknach (malymi) Zadzwonil na paly. Przyjechali popatrzyli poszli do starych i mowia ze oni nic wiecej nie moga zrobic. A brat od kumpla mowi ze jak oni nie moga to on zrobi sam porzadek. Paly pojechaly a oni wpadli w czterech do ojcow gnoij wjebali ile sie dalo i powiedzieli ze ile razy lebki rzuca kamieniami tyle razy oni dostana pierdol. Do dzis dnia jest spokoj. Jest was wielu w Londynie. Zrobic oblawe w jeden weekend napewno sie trafia. Zrobic pozadny lomot ( najlepiej w kaskach) i niech szukaja igly w stogu siana. Skoro ich ciezko namierzyc to was tymbardziej.
    Pozdrawiam

Sly, Wasal, just_me and 2 others like this.
  11. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    638
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four

Gabik dlaczego odrazu uważasz ze oni są czarni? :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy: Nie No taki żart

Sebastian lubi to.
  12. tomis69

tomis69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Wydaje mi się, że samo to iż trzymał nóż niczego nie zmieni... Musiałby stanowić realne zagrożenie czyli chciał Cię atakować, chodzi o to że nie możesz dla gościa połamać nóg, rozwalić czaszki i uszkodzić kręgosługa tylko dlatego że wyjął nóż - niestety... Oceniają wtedy w którym momencie skończyła się obrona a zaczął atak.

Chociaż ja najchętniej zdjął bym takiego śmiecia na listwe moim almaxem (jestem pewny, że obrażenia byłyby wystarczające aby nigdy więcej nie tknął czyjegoś bajka) :D

13. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1109
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Rozmawialem wczoraj z pewnym Brazylijczykiem....
    Opowiadal. Ze unich takie bezprawie I wolnosc...ze n.a. obrzerach Rio czy Manaus poprostu tak wbialy dzien Gwaĺca typa :eek:
    Mysle o Ko....wa.....

Co kraj to obyczaj
    --- Post updated ---
    Tylko nie wiadomo czy taki zlodziej p.o. gwalcie celowo potem tego nierobi:D

14. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    84
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Uszkodzenie sciegna achillesa nie powoduje realnego zagrozenia dla zycia a unieszkodliwa napastnika momentalnie. A uszkodzic mozna broniąc sie przed atakujacym z nozem.

CWK_S_L_A_Y i CezaaR lubią to.
  15. Tak to ja

Browary:
    10
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha XJ6
    Nie nazwalbym tego szczesciem, no ale moglo sie to gorzej skonczyc, policja mowila ze oni sciagaja kaski jak jest poscig za nimi i wtedy nie moga ich gonic i odpuszczaja, takie gnojki poprostu sa bezkarni, wciagu 2 lat 6 krotnie wzrosly tego typu napady i kradzieże

16. bartek0016

bartek0016 Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    bristol
    Motocykl:
    crf450, fmx650
    Jesli tak jest ze nie moga gonic jak jedziesz bez kasku to jak pojade sie przejechac bez kasku to mandatu tez mi nie wlepia bo nie moga mnie gonic. skoro tak to ubezpieczenia i taxu tez nie potrzebuje bo przeciez mnie nie zatrzymaja:/ co za chory kraj!! Jak taki debil zdejmuje kask zeby go nie gonili to specjalnie powinni go dojechac za igranie z "wladzą"

17. defender

defender Beztroski Posiadacz

Browary:
    60
    Miasto:
    SL2
    Motocykl:
    Honda VT 125

Ciesz sie ze gasnica nie dostales :(

CezaaR lubi to.
  18. Tak to ja

Browary:
    10
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Yamaha XJ6
    Akurat gasnica "dostałem" kiedys, ja raczej do plochliwych nie naleze, ale prawda jest taka ze coraz czasciej sie zastanawiam czy na moto siadac.

19. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    460
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    A wystarczającym rozwiązaniem wg policji jest zawsze ta sama gadka " nic na to nie poradzimy, zabezpieczajcie swoje motocykle".

20. DeltaFoxtrot79

DeltaFoxtrot79 Nabywca Suszarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    w planach
    Nie wiem czemu ale od razu przypomniala mi sie ta historia:
    :)

Lowek83 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!