Road tax

Temat na forum 'Prawo' rozpoczęty przez Lenek09, Marzec 23, 2020.

Tags:
  1. Lenek09

Lenek09 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Peugot
    Siemanko dzisiaj kupiłem maszynę ubezpieczyłem i zamówiłem road tax

moje pytanie
    Czy skoro jeszcze nie przyszło nic na maila i nie pobrali kasy z konta (direct debit) mogę jeździć? Nie mogę znaleźć informacji w internecie a maszyny potrzebuje na już!!!

2. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    200
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
  3. Lenek09

Lenek09 Nabywca Suszarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Liverpool
    Motocykl:
    Peugot
    Chodzi o to że nic na maila nie przyszło jeszcze (podobno mają na to 3 dni) :/ zrobiłem wszystko uczciwie

4. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    200
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    Jeżeli opacales tax online to mogłeś zrobić screenshot, a mail przychodzi chyba z automatu, ale tego jestem pewny przy płatności kartą, nie płaciłem direct debit

5. Jezman

Jezman Szalony Wulkanizator

Browary:
    391
    Miasto:
    Ilkeston
    Motocykl:
    Motorynka,WSK,MZ 150, ETZ 251, Yamaha Drag Star XVS650,Suzuki Burgman 400, Burgman 650 Executive
    No mi po sekundzie na maila przyszło potwierdzenie
    Btw
    Jak płaciłeś to powinien ci wyskoczyć taki długi ref numer i jak go masz to możesz śmigać bo tax opłacony

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą gołębia :))

6. Mr Goodwill

Mr Goodwill Kierowca Kosiarki

Browary:
    16
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    Honda Africa Twin 1000
    HI, szkoda ze nie zrobiles "screenshota". Direct Debit, to nie Instant payment jak c.card. Dlatego DVLA jeszcze nie ma tych pieniedzy i dlatego nie dostales potwierdzenia. Praktycznie, DVLA nie ma tego jeszcze w bazie danych. To zajmie kilka dni. Bez Taxu nie jezdzi, bo jak bedziesz mial pecha i zrobia Ci zdjecie, to potem bedziesz musial udowadniac (w sadzie) ze miales to oplacone.

7. milemar

milemar Kierowca Kosiarki

Browary:
    43
    Miasto:
    Belfast
    Motocykl:
    CBR600 F4i
    Nie zgodze sie z przedmowca.
    Place teraz prze DD, wczesniej placilem co pol roku czy co roku i po podaniu danych do DD dostajesz numer referencyjny a pod nim ze nie musisz na nic czekac tylko mozesz jezdzic

20200328_121821639_iOS-Resizer-1024Q100S.jpg

Subby i apal lubią to.
  8. Buszek

Buszek Kat Komarków

Browary:
    1304
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja tak miałem podobnie jak kupiłem kiedyś 125cc, zadowolony ubezpieczyłem przez neta i road tax itp pojechałem pochwalić się kuzynowi i zatrzymała mnie policja bo nie pokazało im ze mam ubezpieczenie w ich systemie. Pokazałem oryginalny mail z potwierdzeniem ze kupiłem i powiedzieli widocznie system jeszcze się nie uzupełnił i ze jest wszystko ok ;)

milemar lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!