SBK pomocy Donington

Temat na forum 'Sporty Motocyklowe' rozpoczęty przez Remy, Maj 27, 2016.

1. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Witajcie,wygrałem złote 2bilety na SBK i nie zostałem poinformowany jak i co dalej robić ?czy na miejscu mi ktoś wyjaśni czy mam sam szukać zasad poruszania sie?

2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    675
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Bedzie taka pani Mariola czekala na Ciebie przy wejsciu.....

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

3. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    O to bardzo dobrze,bo znam panią Mariole.

4. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    178
    Mysle ze gdzeis na ich stronie bedzie jakeis info? A szczerze to jak na F1 jak gdzeis nie bedziesz mogl wejsc to cie nie wpuszcza, ja bym chodzil wszedzie gdzei sie da :D najwyzej cie cofnal :p

Marioli lub innego przewodnika to raczej nie dostaniesz

5. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Dzięki Arnie,F1 ? Jade motocyklem,nigdy wcześniej tam nie byłem,nie mam pojęcia gdzie postawić moto,gdzie są bramki i po przekroczeniu ich jak sie poruszać,jak daleko moge zajść i gdzie, po prostu pytanie padło bo może ktoś z forumowiczów był tam wcześniej i poda jakieś rady, aby nie zrobic jakiejś gafy,będę robił od groma fot motocyklistom podczas jazdy na torze może ktoś wcześniej był tam i wie gdzie jest najlepsza ustawka ?Mam tylko 4 godziny aby tam zabawić potem jade dołączyć na majówkę i chce pozytywnie wykorzystać ten czas.
    Ot co.

6. caballito

caballito Beztroski Posiadacz

Browary:
    34
    Miasto:
    Warszawa
    Motocykl:
    CBR 600
    Remy a jak sie wygrywa taki bilet, tzn. co to za konkurs? Można by za rok spróbować.

7. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    178
    Nom na F1 to podobnie dziala, jak bedziesz szedl i bedziesz mial zly bilet po prostu cie nie wpuszcza. Znajomi byli na MotoGo tez kiedys i wbili sie normalnie do pitow ze zwyklym biletem bo podpiel isie do jakiejs grupy z lepszymi biletami ;]

8. Remy

Remy Beztroski Posiadacz

Browary:
    68
    Miasto:
    HELLSBY
    Motocykl:
    Kawasaki z1000sx
    Caballito,co jakiś czas Demon Tweeks organizuje.Zasady proste byc ich klientem i chodzić na imprezy organizowane przez nich.

Attached Files:

• image.jpg
      image.jpg
      File size:
      1,1 MB
      Wyświetleń:
      13

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!