Sp Full Race unit

Temat na forum 'Tuning, Mapowanie' rozpoczęty przez Loboo, Wrzesień 3, 2015.

1. Loboo

Loboo Kat Komarków

Browary:
    30
    Miasto:
    Reading
    Motocykl:
    KAWASAKI ZX10 R wsbk Tom Skyes replica
    http://m.ebay.co.uk/itm/SP-FULL-RAC...Quickshifter-Limiter-/281782983999?nav=SEARCH

Używał ktoś tego urządzenia wcześniej?
    Od dawna zbieram się na zakup Qs hm ale podczas poszukiwań natknąłem się na to.
    Te urządzenie oprócz Qs posiada pit speed control i launch control które bmw juz montuje w s1000.
    Tylko zastanawiam się jak to będzie współpracac z kontrolą trakcji która już mam. Czy nie będzie jakiś problemów. Ten system jest całkowicie elektroniczny.
    Zastanawiam się też czy to nie jakaś lipa i nie będę musiał później skrzyni wymieniać albo się wkurzać ze nie działa jak powinno.

2. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    684
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Nie znalazlem zadnych opini o tym wynalazku, ja bym odpuscil i wolal hm

3. Loboo

Loboo Kat Komarków

Browary:
    30
    Miasto:
    Reading
    Motocykl:
    Napisałem i nie podchodzi do mojej kawy wiec szukam dalej słyszałem ze Woolwich jest dobry?

4. matimorini

matimorini Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    edi
    Motocykl:
    gsxr1000
    :slonce:tak jest zajebisty polecam uzywam jak masz zx10 2011- to mozna sporo
    ja mam full mods:D i opcje jakie sa quickshifter,launch control, pit stoper wszystko w ECU zadnych zbednych boxow!!!!

<robie mody ecu sobie i innym>

5. Loboo

Loboo Kat Komarków

Browary:
    30
    Miasto:
    Reading
    Motocykl:
    Di mojej niestety nie podchodzi ale już znalazłem co innego http://www.woolichracing.co.uk/products.aspx
    Trzeba tylko zrobić Flasha.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!