Spotkania chopperowców

Temat na forum 'Cruiser/Chopper' rozpoczęty przez sebek197403, Listopad 12, 2013.

1. sebek197403

sebek197403 Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    witam wszystkich poruszających się ciężkimi maszynami. Może był już taki temat lecz niemogę w zaden sposób znaleść.Od odłuższego czasu sledzę tematy na Pb i niemogę zobaczyć żadnego tematu odnośnie wspólnych spotkań i wypadów na dłuższe lub krótsze trasy ludzi jeżdżących chopperami. Znam kilku chłopaków od chopperów i również mają ten sam problem. Może byłby ktoś chętny z londynu i okolic a nawet z daleka bo nieukrywam żę z nutką zazdrości patrzy się na chłopaków od ścigów jak sobie latają

2. apal

apal Beztroski Posiadacz

Browary:
    162
    Miasto:
    Kingston
    Motocykl:
    R6 5SL
    Jest na to prosta rada kolego...
    Przesiadz sie na sporta:D

3. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    Fajna sprawa tylko na sporcie z plecakiem troche niekonjecznie się jeżdzi w dalekie trasy a pozatym niekręcą mnie szybkie przeloty:D

4. slajtman

slajtman Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Hertfordshire
    Motocykl:
    H-D chopper
    Sory ale post bez sensu moim zdaniem,. Ale chyba trzeba miec czopka zeby zrozumiec :D.
    Jakby co to ja nie daleko mieszkam sebek19743 i zanim zostane zlinczowany powiem ze tz mam sporta (nie xjr) ale jak mam zamiar sie kopsnac to wybor jest dla mnie oczywisty.

#4 slajtman, Listopad 12, 2013
    Ostatnia edycja: Listopad 13, 2013
  5. wiiloo

wiiloo Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Nowy Sacz-Warwick
    Motocykl:
    Suzuki VL800 K2, Kawasaki zx6r j2.
    Ja bardzo chetnie, tylko mieszkam 90 mil od was:(

6. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    spoko . widze że powoli znajdują się chętni i to mnie cieszy. teraz pogoda trochę niedopisuje ale gdyby jakiś weekendzik zrobił się cieplejszy to organizujemy się na PB trzeba tylko zagladać na stronke i wyczekiwać pogody

wiiloo to że mieszkasz 90 km to nie tragedia można się spiknąć gdzies np. w połowie drogi kwestia dogadania się z resztą ludzi ktura mam nadzieję bedzie rosła

7. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    127
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    Ja tam jeżdżę ze wszystkimi, a sporty ze startu zatrzymanego mogą się tylko delektować dźwiękiem mojego wydechu :)
    Pomysł spotkań niezly. Mógłbym nawet jakiegoś grilla ogarnąć jako wieczorek zapoznawczy ::D

8. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    super propozycja. Jestem calkowicie "za" tylko czy bedzie nas wiecej. Pogoda mi niestraszna oby tylko ne lalo to termin jest calkowicie bez znaczenia ( mam na mysli weekend )

9. dzik

dzik Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    tera blondyn a wczesniej Dublin IRE
    Motocykl:
    gRat bajki rozne takie raczej czarne matowe ulepy
    kazde spotkanie jest dobre jak jest jezdzenie, nie wazne czym, jak ktos pisze a zawsze na kazdym forum pisze ze tylko plastik to mnie smieszy, widocznie nigdy nie stawial 1500cc na gume :) mnie nie bawia frendzle sakwy i szyby, ale kiedys jeszcze znowu jako kolejna zabawka bedzie jakis goly Vtwin duzy przerobiony do poszalenia i popalenia gumy.

A w miedzy czasie jak cos z tematu wyniknie to zedowka sie wybiore z wami chetnie i tak no chyba ze od baby shadowa 1100 pozycze, moze sie zgodzi :) zreszta sama mowila ze mam go przegonic w czasie jej nieobecnosci teraz ;]

10. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny

11. dzik

dzik Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    tera blondyn a wczesniej Dublin IRE
    Motocykl:
    gRat bajki rozne takie raczej czarne matowe ulepy

12. Lemon

Lemon Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Southampton/Jaworzno
    Motocykl:
    YAMAHA XVS 1300A MIDNIGHT STAR
    To ja zapraszam do Southsea w jakąś niedzielę. Mamy dobry fish. And chips huehue I po okolicy oprowadze....

Aha! I zeby nie bylo, ja jeżdżę cruiserem huehue ale mogę wydech pusty na te okazję założyć bo normalnie to nie wyrabiam huehue

13. rothar

rothar Kierowca Kosiarki

Browary:
    6
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    virago 1100, Dagstar xvs 1100 custom
    jako posiadacz leciwej virago1100 - z checia pisze sie na wspolne wyjady choperami - jest co prawda grupa UK- na forum virago.pl - ale tam troche pusto sie zrobilo - w tamtym roku troche razem polatalismy, a teraz powoli przesiadaja sie na turystyki i ..... wyglada na to ze zostane sam

14. janusz

janusz Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    Birmingham
    Motocykl:
    yamaha virago 1100
    spotykamy sie w Route69 czesto na Kings Norton - zapraszam :)

15. wiiloo

wiiloo Beztroski Posiadacz

Browary:
    1
    Miasto:
    Nowy Sacz-Warwick
    Motocykl:
    Suzuki VL800 K2, Kawasaki zx6r j2.
    No to super jak cos bedziecie mieli na oku to piszcie, ja i moja Viola czekamy:banan2:

16. DAT

DAT Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    BARTON UPON HUMBER
    Motocykl:
    Sporciak
    ja na razie jestem na etapie myslenia o motocyklu ktory bedzie 'pasowal' do waszych ale mam nadzieje ze mnie nie wygonicie jak przylacze sie do was na swoim malym turystyku. w sumie silnik V, kardan.....

17. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    to jak panowie i panie w najbliższą niedziele ma niepadać choć temperatura ma być ok 10 st , słonecznie z lekkim zachmurzeniem. Czy ktoś się pisze bo ja jak najbardziej TAK. kto chętny z londka dajcie znak gdzie możemy sie ustawić

18. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    127
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    ja wstępnie też :)
    w sumie są dwie grupy: easy rider i v-twin mania, ale na nich się nic nie dzieje...
    w sobotę też pogoda zapowiada się znośnie... można by było grilla rozpalić w didcot... są jacyś chętni ??

19. sebek197403

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn / szczytno
    Motocykl:
    Ładny
    Szczerze to wolałbym w niedziele bo na sobote specjalnie wziołem wolne na przelot po sklepach w celu zakupu odzieży na moto trochę cieplejszej jak skóry. ale jestem cały czas na tak i jakby co to w piątek lub sobote możemy ustawić się konkretnie.

20. sio2

sio2 Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Yamaha Road Star 1700
    Witam kolegów i żal tylko ściska że tak daleko mieszkam od Was , ale życzę wspaniałej pogody i miłych wrażeń.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!