Sprzedam Apple iPhone 8 64GB Space Grey z sieci Three

Temat na forum 'Inne, Niemotocyklowe' rozpoczęty przez Atomek, Styczeń 11, 2020.

1. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    202
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    Telefon z sieci Three, nowy odebrany w piątek (przedłużenie kontraktu), przyznaje otworzyłem pudełko i pobawiłem się chwile gdyż nigdy tak cudownego urządzenia w ręku nie miałem, ale niestety moje możliwości pojmowania itp itd i uświadomiłem sobie ze to nie dla mnie. Sprzedaje oryginalny zestaw + dwa extra covery, i extra kable do ładowania. Na razie nie wystawiam na ebay zęby uniknąć komplikacji z cwaniakami, cena oczywiście do małej negocjacji ale wołam £340. I najlepiej gdyby ktoś odebrał.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

#1 Atomek, Styczeń 11, 2020
    Ostatnia edycja: Styczeń 11, 2020
  2. Tiny

Tiny Beztroski Posiadacz

Browary:
    65
    Miasto:
    w sussex
    Motocykl:
    cbr 1000rr
    W trójce raczej nie ma simlockow więc możliwe że jest odblokowany, to tak na marginesie

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

3. Atomek

Atomek Beztroski Posiadacz

Browary:
    202
    Miasto:
    Hinckley
    Motocykl:
    Tiger & Tenere
    O a tego nie wiedzialem. Faktycznie sprawdziłem na stronie 3ki i jest info że nie ma już simlock
    --- Post updated ---
    Sprzedane, temat do zamknięcia.

#3 Atomek, Styczeń 14, 2020
    Ostatnia edycja: Styczeń 11, 2020

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!