Szkocja - Feis Ile 2019 - polecane - Fri 24th May - Sat 1st June.

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez Xawery, Maj 18, 2019.

 1. Xawery

  Xawery Beztroski Posiadacz

  Dołączył:
  Maj 28, 2018
  Posty:
  621
  Browary:
  331
  Miasto:
  Kirkcaldy
  Motocykl:
  wysoki, bo mi pasuje
  Feis Ile 2019 will be held from Fri 24th May - Sat 1st June.

  https://www.islayfestival.com/


  W pierwszy weekend w związku z promocyjna sprzedaza limitowanych edycji najlepszych single malts moze byc problem z zabukowaniem promu, po weekendzie będzie luźniej. Polecam serdecznie wizytę na Isle of Islay [ajl of aijla] bylem tam przez chwil parę i warto bardzo, na tyle ze mi sie tam zostało na 18 miesięcy, p.s. w lokalnej police station (zamkniętej już) w Port Ellen byl zakracony George Orwell, niewinna historia, tuz przed tym zanim osiedlił się na sąsiedniej Isle of Jura (skąd wziął nazwę geologiczny okres jurajski) i napisal ksiazke Rok 1984, będąc managerem destylerni. ale to tylko mala czesc historyjek które można na Isla of Islay usłyszeć.

  ferry time table
  https://www.calmac.co.uk/kennacraig-portellen-portaskaig-islay-ferry-summer-timetable

  Szerokości i może do zobaczenia na miejscu,

  no i najważniejsze prosze don't drink ride.
   

Poleć forum

 • O nas

  PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
 • Kontakt z Nami

 • Postaw nam browara!

  Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!