trakking.net

Temat na forum 'Rozmowy Motocyklowe' rozpoczęty przez szrink, Luty 1, 2018.

1. szrink

szrink Beztroski Posiadacz

Browary:
    53
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    NC750X
    Ktoś może ma ,warto kupić czy lipa ??

2. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Kiedyś już poruszałem ten temat jednak nie znalazł się Nikt kto posiadał trackera, skończyło się na tym że nie zaszkodzi ale i nie odstraszy potencjalnego złodzieja gdyż nie wie On o jego istnieniu.
    Myślę że mając trackera będziesz spokojniejszy że moto wciąż stoi w garażu lub pozostawiony przez Ciebie miejscu jednakże w razie kradzieży i ewentualnym odzyskaniu motocykla moto nie będzie w perfekcyjnym stanie w Jakim go zostawiłś wiec może lepiej jak wzięli to niech się nie znajdzie bo ubezpoeczalnia i tak powinna wypłacić kasę.

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

3. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1096
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    Karol kolega nasz mial w swojej mt01

4. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Ano mialem...
    uzywalem BikeTrack https://biketrac.co.uk i moge polecic, w sumie to tylko dzieki temu ustrojstwu odzyskalem sprzet i to w kilka godzin po kradziezy... Poza tym jest tam kilka pozytecznych opcji, od live tracking - apka na smartphone albo przez www do historii trasy, predkosci (wylaczalne) co mnie przydalo sie by sprawdzic ile pod kamera przelecialem, po alerty o stanie akumulatora i wewnetrznej baterii trackera, czy mozliwosci wyslania wiadomosci "bike down" do wybranej osoby z koordynatami gps w przypadku gleby... mozliwe ze dzieki temu stara szybciej na zawal zejdzie... czyz niepozyteczne ?? :)

3 Marca odbieram nowy sprzet i tam rowniez bedzie bike trac... koszt urzadzenia i installacji w moim przypadku 300 elek plus subskrypcja 99 za rok z gory...

Jak cos jeszcze Cie interesuje to pytaj...

bazyl i CezaaR lubią to.
  5. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    153
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Ja mam datatoola scorpiona i jest ok czyt. Trakking.net. Mialem male problemy na poczatku ale to dlatego ze byl to juz starszy model bateria padala dostawalem powiadomienia co chwile ale zostal wymieniony na nowy i juz takich problemow nie ma

6. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Ja mam pytanko, to jak to jest jak Chcesz pojeździć na moto? Musisz się najpierw zalogować na stronkę żeby wziąść moto? Bo jak tego nie zrobisz to chyba ten tracker wyślę alert ze próba kradzieży czy coś takiego. ..
    To tak jak z alarmem? Ze jak chcesz wziąść moto to rozbrajasz a później uzbrajasz po skończonej jeździe?

7. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Tracker wysyla alert tylko wowczas gdy sprzet zmienia polozenie z wylaczonym zaplonem...

8. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Czyli żeby wypchnac moto z garażu na podjazd muszę najpierw włączyć zapłon? A jeśli tego nie zrobię zostanie wysłany Mi sms tak? I co wtedy się dzieje? Mam opcje że to fałszywy alarm żeby go odrzucić lub potwierdzić?
    Ogólnie chodzi mi jaka jest procedura postępowania czy jak fałszywy to odrzucam a jak prawdziwy czy to Ja kontaktuje się z odpowiednimi ludźmi lub policją?

9. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Najlepiej zaplon on... i tak musisz blokade wylaczyc wiec to tylko troche roboty wiecej... jesli nie... otrzymasz sms i email (jezeli ustawiles) i tyle... jezeli jednak stwierdzisz ze na pojdjezdzie u sasiada bedzie mu lepiej i nadal bedziesz przemieszczal sie, zadzwonia do Ciebie z monitoringu potwierzdza dane i zapytaja czy to zamierzony movement, czy potwierdzasz itd... wszystko milo i sprawnie...

10. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Oki Karol dzięki, chyba wszystko jasne a kierowałeś się czymś przy wyborze trackera? Bo np ten z Datatool trakking.net jak dobrze pamiętam jest chyba tańszy

11. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Coz... Zawsze wolalem zaplacic wiecej... zeby potem nie marudzic... mysle ze sprzet i serwis wart jest tej ceny ....

12. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Spoko Byłem tylko ciekaw czym one się ewentualnie różną

13. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Mam tego biketracka jakiś czas i chyba go już nie zamatuje, także jak ktoś jest chętny to PW - cena będzie okazyjna ...

14. Karol

Browary:
    319
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Widac nie kradna u Ciebie Krycek.... fajnie masz..

15. Slavik

Slavik Kierowca Kosiarki

Browary:
    10
    Miasto:
    Fakenham
    Motocykl:
    BMW
    Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony

16. krycek

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Toc mi dwa bajki ukradli w kilka miesięcy :D
    Na moich moto nie ma gdzie tego schować a i moje motocykle teraz nie warte takich trackerow

17. Arnie

Arnie Szaman

Browary:
    133
    Ja uzwyam tej firmy. Do moto pewnie podejdzie takie cos: https://www.rewiresecurity.co.uk/db1-lite-compact-gps-tracker-tracking-device

Ja mam ten duzy hard wire 104. Apka na tel jest spoko, a dziala to na zasadzie karty sim. Wsadzilem tam lycamobilezwykla 2G i raz na pol roku doladowuje za £5 i dziala. Pozycje ustala GPS ale przez karte sim sle do serwera i generuje alerty. Zawsze tez mozna wyslac smsa i pudelko odesle ci wiadomosc na tel z pozycja gps i linkiem do goolge maps. Proste i praktyczne.

Placi sie tylko ocznie za dostep do cloud portalu ale to byly jakiesz grosze tez. Ogolnie mam historie gdzie auto bylo co i jak i nie zepsulo sie jeszcze.

18. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    A możesz jakoś ustawić żeby oni sami zaczęli ogarniac temat z policją?
    Powiedzmy że jesteś na wakacjach, nie masz telefonu ze sobą, ogólnie nie można się z tobą skontaktować.

19. krycek

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    A policja wtedy co??
    Nie bądź naiwny

20. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Fakt, z tą policja to akurat zły przykład. Ogólnie chodzi mi o to czy firma, która obsługuje tracker jest w stanie mi pomóc odzyskać motocykl. Bo jeśli ich pomoc ograniczy się do telefonu i wysłania lokalizacji, to dokładnie to samo może zrobić chiński tracker, do którego nie potrzeba żadnego abonamentu.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!