Triumph Street Triple R 2015

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez Lukas81, Kwiecień 17, 2018.

1. Lukas81

Lukas81 Kierowca Kosiarki

Browary:
    24
    Miasto:
    Bracknell
    Motocykl:
    CRF1000L
    Hej, sprzedaje swojego STRa ktorego mam od nowosci. Jestem jedynym wlascicielem. Moto obecnie ma przejechane 5800mil, serwisowane w Triumph 3x ,ostatni serwis byl przy przebiegu 5600mil pod koniec listopada 2017r i od tego czasu moto stalo u mnie w garazu, MOTu brak pierwszy bedzie trzeba zrobic 07/09/18 kilka dodatkow jak tail tidy, krotkie klamki, r&g fork protection, r&g paddock bobbins oraz (sorry za angielskie slowa) oraz nowy akumulator
    Na wydechu (puszce) jest przytarcie (nic wielkiego ale jest) mozna wymienic na cos aftermarketowego w rozsadnej cenie ;)
    Motocykl sprzedaje poniewaz chce kupic Africe Twin
    Cena jaka mnie interesuje to £5995 do lekkiej negocjacji
    Lukasz
    IMG_3113.JPG IMG_3114.JPG IMG_3115.JPG IMG_3112.JPG IMG_3116.JPG IMG_3117.JPG IMG_3118.JPG IMG_3231.JPG

Ogloszenie nieaktualne‼️

#1 Lukas81, Kwiecień 17, 2018
    Ostatnia edycja: Maj 12, 2018
    CezaaR lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!