Urlopy

Temat na forum 'Cox Honda' rozpoczęty przez Cox Honda, Lipiec 24, 2015.

1. Cox Honda

Cox Honda Beztroski Posiadacz

Browary:
    9
    Miasto:
    Morecambe | White Lund Industrial Estate
    Motocykl:
    Honda
    Postanowilem zalozyc ten temat ze wzgledu na poinformowanie was o mojej nieobecnosci oraz kazdej przyszlej nieobecnosci w firmie. Dlugo planowany urlop zaczynam od Niedzieli. Jesli ktos chcialby jeszcze mnie zlapac to jutro jestem w pracy i wracam dokladnie 10 Sierpnia.
    Jesli podczas tego czasu chcielibyscie dopytac sie o czesci czy akcesoria prosilbym o kontakt z Moja asystentka Anna Slawinska - annaslawinska@northwest-honda.co.uk

2. Cox Honda

Browary:
    9
    Miasto:
    Motocykl:
    Honda
  3. Cox Honda

Browary:
    9
    Miasto:
    Motocykl:
    Honda
    Witam! Na wyjezdzie zlamalem prawa reke (i jestem praworeczny), dlatego moja nieobecnosc sie przedluzyla. Dalej w gipsie, jednak juz wrocilem i jestem do waszej dyspozycji. Jesli Twoja wiadomosc nie zostala odebrana i nie dostales odpowiedzi napisz do mnie !
    --- Post updated ---
    Mój ostatni dzień w pracy to będzie 02/06. Wracam 14/06. W tym okresie prosiłbym o kontakt z Anną Sławińską pod mailem: annaslawinska@northwest-honda.co.uk

W razie pytań jeszcze do czwartku możecie mnie złapać.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!