WSK piosenka

Temat na forum 'Zdjęcia i Filmy' rozpoczęty przez Arnie, Grudzień 19, 2015.

1. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    362
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Na tamte czasy (80-90 te) to te motocykle byly spoko. Naprawialo sie i jezdzilo. A naprawialo sie tak jak kogo bylo stac na czesci zamienne/dostep czy obrobke ( zanjaomy pan Mietek z tokarkami w szopie). Do koncowki lat 90-tych czy pozniej to juz nie ma co porownywac. Padaki niestety te nasze sprzety byly. A to co piszecie jakie zajebiste, to nie motocykle tylko wspomnienia, ktore pozostaly. Pelne przygod, napraw wyjazdy, ktore pamietamy, w przeciwienstwie do tego co mamy teraz. Wyjazd, powrot i za tydzien nawet nie pamietam gdzie bylem.
    A z wiekiem..............coz wracamy do wspomien/mlodosci, realizujac je kupujemy to samo co mielismy lub cos podobnego by sobie pogrzebac. Tak wracajac kupilem sobie XS750 by przypomiec sobie dawne lata :)
    Koniec 90 tych i dalej to juz japonia krolowala. Jak nie robiles 250km/h na kazdej prostej to byles cienias ;) :D
    Ps1. Moj Dniepr ''custom'' w latach 90-tych dojechal do UK i z powrotem bez problemu. Fakt, ze troche czasu mi to zajelo ale jakie wspomnienia :D

Ps2. Arnie, WSK sa takie drogie (relatywnie), ze sie ostatnio sam zdziwilem jak chcialem kupic silnik do projektu.

2. komarecki

komarecki Kat Komarków

Browary:
    2568
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    No moge sie w wiekszosci zgodzic ale nadal twierdze ze muj junak niesypal sie.no moze z ladowaniem (zawsze upieralem sie przy orginalnym ukladzie )bywalo w kratke ale poki slonce na niebie albo kolega ze swiatlami za plecami mozna bylo jechac na koniec swiata:D
    A fakt ze jak mawial kolega wyprawa bez zadnej awarji w brygadzie mozna bylo uznac za nieudana.

bobyx77 lubi to.
  3. WiktorGSXR

WiktorGSXR Kierowca Kosiarki

Browary:
    30
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    Suzuki Gsxr 1000 LO
    Moje pierwsze moto WSK 125 To były czasy.

4. Sly

Sly Beztroski Posiadacz

Browary:
    385
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    Honda dominator, zx6r J, WSK
    Moja jeszcze wisi.

Attached Files:

5. bobyx77

bobyx77 Kierowca Kosiarki

Browary:
    3
    Miasto:
    Huddersfield
    Motocykl:
    WSK175, MZ ETZ 251, AWO 425T, BMW R1150R i do tego Komar3
    Ja mialem (mam) WSK czworke z silnikiem od "Gazeli" w Polsce. Jesli kto chce - chetnie podziele sie moimi spostrzezeniami. "WSK Trojka" byla dobra dla listonoszy, a dla nas (wtedy mlodych) tylko Jawa, MZ albo wlasnie "WSK czworka". Rowniez popularne i niezniszczalne w tamtych czasach, a dzis juz zapomniane byly AWO Simsony. I tez mam do dzis (w Polsce) AWO 425T - nie sprzedam nigdy!

6. Big Stach

Big Stach Kierowca Kosiarki

Browary:
    25
    Miasto:
    Szczecin , Bristol
    Motocykl:
    Kawasaki Vn 1600 nomad
    A w moim garażu stoi oryginalna Gazela z 69 roku . Od nowości w rodzinie . Kilka lat temu zrobiona , reanimowana . Ma u mnie dożywocie . Zarejestrowana , ubezpieczona , tylko jeździć . Najechane przez tatę i mnie ponad 60 tyś.km . Ojczulek wprowadził w niej kilka ulepszeń , które zwiększyły bezawaryjność . Narzekano zwłaszcza na skrzynię biegów , a oprócz tego , tam nie ma się co popsuć ;) Fajnie , że są ludzie , którzy zostawili te sprzęty i nie wszystkie wylądowały na złomowiskach . Dzisiaj wystarczy wystawić przed garaż , odpalić i zawsze ktoś przystanie popatrzyć i powspominać . A na drodze , to robią już furorę :p Pozdrawiam miłośników starej motoryzacji . A AWO to było coś . Fiu , Fiu . :)

bobyx77 lubi to.
  7. makar

makar Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    Norwich
    Motocykl:
    Pl moto, zx6r, blade,zigzig
    WSK WFM SHL piekne czasy spedzony czas na odrestaurowywaniu ich,i spogladanie jak nabiera ksztaltu i koloru.
    A i najwieksza radosc 1 odpanenie i przejechane metry. Prawie zero elektryki prosta mechanika nie to co obecnie. Az milo wrocic do wspomnien i mlodzienczych lat

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!