Yamaha FZ6 S2

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez Lowek83, Sierpień 2, 2018.

1. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    279
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Na sprzedaż Yamaha Fz6 s2 Fazer z przebiegiem 38 600 mil i będzie trochę wiecej w chwili sprzedaży. Motocykl w dobrym stanie mechanicznym, regularnie serwisowany (przynajmniej odkąd ja go kupiłem - 22k).
    W motocyklu są:
    -Świeże opony Michelin Road 5
    -Nowa tarcza hamulcowa na tyle.
    -Grzane manetki
    -regulowane klamki (oryginalne w komplecie)
    -gniazdo USB±zapalniczka
    -wyższa szyba MGG (dodatkowo mam jakąś krótka double bouble)
    -płyta monolock i kufer Givi na jeden kask
    -przerobiony wydech (oryginalny mam w razie W, ale brzmi tragicznie).
    -zawory sprawdzane przy 27k były w normie
    -Napęd powinien starczyć na kilka tysiecy jeszcze

A z minusów to
    -klekocze kosz sprzęgłowy co mnie na początku denerwowało i kupiłem zestaw do wymiany, ale się przyzwyczaiłem więc sprzęgło w zestawie.
    -moto leżało na prawej stronie (porysowana czacha i dekiel, nowe lusterko, nowy podnóżek.
    -moto leżało na lewej stronie (porysowana czacha i dekiel, nowy podnóżek)
    -lekka wgniotka na baku
    -używany cały rok i odpoczywa pod pokrowcem, więc ruda też się miejscami do niego dobiera niestety
    -wymieniony olej i filtr

oddam za 1500£,
    jakieś pytania to pisać tutaj lub SMS na 07947600529, oddzwonie jak bede mógł. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

#1 Lowek83, Sierpień 2, 2018
    Ostatnia edycja: Sierpień 29, 2018
  2. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    279
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    up, sprzedam za 1500

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!