Yamaha MT-09 Tracer vs BMW R1200GS LC

Temat na forum 'Sport/Streetbike/Naked' rozpoczęty przez Eski, Listopad 29, 2015.

1. Byku

Byku Guest

Śmigałem i byłem bliski zakupu...Porównywałem do RT I GT1200, ale Kawa jakoś lepiej mi leżała. Piękne i niedoceniane moto.

2. Eski

Eski Beztroski Posiadacz

Browary:
    124
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha

Wlasnie z tego co udalo mi sie wyczytac podobnie jest z super tenere swietny nie doceniony motocykl.

Mysle ze w nast. Roku bedzie mozna kupic juz tenerke z 2014r z elek. Zawieszeniem za 10k jakies ex demo czy cos.

Tych GTR jest malo i mocno trzymaja ceny.

3. Jaro

Jaro Beztroski Posiadacz

Browary:
    0
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    BMW F800GS byl , teraz Triumph Tiger Explorer
    Hej. I co kupiłeś?
    Ja straciłem Tigera Explorera w wypadku. A ponieważ czasy podróży po Europie na moto się skończyły dla mnie do dorobiłem się rodziny. Po wielu przemyśleniach i studiowaniu tematu jestem zdecydowany na tracera. Myślałem że to mały bike i moje kufry nie bedą pasować ale jak zobaczyłem na żywca to się okazało że ma słuszny rozmiar. Potrzebuje na miasto i wypady za miasto tylko. A ten segment mi najbardziej pasuje wchodzę w tracera.

4. kot

kot Beztroski Posiadacz

Browary:
    100
    Miasto:
    Vadstena
    Motocykl:
    Yamaha PW 50
    temat wyskoczył w "nowych postach", dopiero pod koniec wątku skapowałem, że większość postów pochodzi sprzed 2 lat :D

kilka rzeczy, które mi się rzuciły w oczy...
    - gs i właściwości terenowe... takie ("takie") właściwości terenowe ma chyba wszystko w segmencie ADV
    - ktoś napisał, że wygląd i testosteron mówi GS (...a portfel tracer)..., cholera, chyba trzeba być 60-letnim Niemcem, żeby wygląd i testosteron bredziły w ten sposób. akurat bmw w motocyklach nijak nie powoduje u mnie nawet śladu erekcji, a wygląd... na wygląd nawet właściciele tych bajków narzekają ;)

tak, faktycznie krąży opinia, jakoby każdy, kto spróbuje bmw wpadał w niego na lata...
    no cóż, długie oczekiwanie na serwis, trudność w odsprzedaży i nieumiejętność przyznania się do błędu (widocznie ten typ (Niemiec, 60 lat) tak ma :D :D :D) i potem mot stoi w garażu X lat

rdza ich nie bierze? był tu na forum wątek, jak komuś w dość świeżej sztuce cały silnik pordzewiał jak trzyletni polonez :D fakt, że wymienili (brawo dla firmy!), ale w żadnym japońcu się to nie zdarza

sam mam między innymi mt09 (N), ale tracer jakoś nigdy mi nie pasował (zrobiłem tym może ze 100km, głównie po asfalcie, ale też po szutrach), nie wiem, chyba nie dla mnie to

sam mam czasem (średnio 1x na 2-3 sezony) zajawkę na bmw (ze 2x byłem o krok od kupna), ale to chyba jak z tym gadaniem, że każdy facet ma też swoją kobiecą stronę,
    jak i to, że każdy młody chłopak w fazie dojrzewania i odkrywania swojej seksualności ma rzekomo jakieś doświadczenia homo (???)
    to i bmw czasem chce się kupić ;)

jeśli nie mylę avatara/nicka, to kolega chyba później jeździł na kawasaki z800 (może mylę oznaczenie, chodzi mi o tego golasa, następcę z750)

p.s. w jednym z warsztatów o2o gdzie pracowałem szef miał naklejkę, że tylko geje jeżdżą bmw :D tyle w temacie ;)

5. Adee

Adee Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    Bournemouth
    Motocykl:
    Suzi GSR 600 "el Diablo" & Suzi GSF 600 "el Bandito"
    Nie ma lepszej opinii niz wlasna - po jazdach probnych. Podstawa przejechac sie na sprzetach. Prawko masz mniej niz dwa lata? Wez ziomala, niech wezmie na triala i zamienicie sie motongami za rogiem. Tylko wtedy grzecznie i bez wheelie ;-)

6. marvi

marvi Kierowca Kosiarki

Browary:
    5
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    BMW R1200GS
    Witam
    Jak odbieralem swojego GS w maju to w tym samym czasie facet odbierał nowego bo na swoim poprzednim zrobił 136 k mil w 3,5 roku.
    Wcześniej miałem r1200r i myśle ze jazda próbna odpowie ci na pytanie czy to jest ten silnik którego szukasz

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!