Yamaha Tmax - porzucona

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Karol, Czerwiec 25, 2017.

1. Karol

Karol Beztroski Posiadacz

Browary:
    359
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Wstawiam na wypadek jesli ktos z Was albo Waszych znajomych szuka. Wlasnie znalazlem na Twickenham bedac na spacerze z synkiem.

20170625_110650.jpg 20170625_110718.jpg 20170625_110710.jpg

2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    587
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Może warto na pały zgłosić ?

3. Karol

Browary:
    359
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Zglosze jak malego poloze ;)

4. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    574
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    Zielony
    W piątek popołudniu widziałem dwóch gówniarzy na skuterze bez blach jeżdżących pod prąd i po chodnikach w okolicach St Margarets. Ale to była jakaś mała piedziesiatka, nie TMax.

5. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    91
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Kilka tyg temu tez mialem taka sytuacje. Tyle ze pod moim domem. Kilku gowniarzy ( najpierw trzech potem czterech) probowalo odpalic jumanego skutera. Zglosilem na policje podejrzane zachowanie. Okazalo sie ze skuter ma dopiero kilka dni ( 17 reg ). Monitoring domowy nagral ryje tych malych skurwysynow. Skopiowalem nagranie na dzyndzla za ok dwa tyg przyjechali szybko-sprytni spisali protokol wzieli nagranie. Sprawa w sadzie.

6. Karol

Browary:
    359
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    Konrad ja wlasnie tutaj mieszkam i widze skurwieli kilka razy w tygodniu. Moja MT10 stoi pod domem... wczoraj alarm w discloku gnojkow sploszyl. Widzialem ich kilka razy wieczorem i siedzac na ogrodzie uslyszalem alarm, dynamometryk w lape i przed chalupe... spierdzielili... minder odpiety a ze bylo po deszczu to widac bylo za ze jakis hujek juz na biku siedzial... jak tak dalej pojdzie to i ja pojde siedziec bo polamie skurwysynow...

7. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    824
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Ja jeżdżę w pracy przez teddington, kingston, hampton i powiem wam ze coraz więcej tam widać ich.. ale właśnie ja ich na tmax srebrnym i czarnym widziałem jak lecieli bez rejestracji i w dupie wszystko.

8. Karol

Browary:
    359
    Miasto:
    Richmond
    Motocykl:
    YAMAHA MT-10
    O nich Buszek mowa. Pech sprawia ze jak wracam z pracy autem i ich widze jak mi leca na czolowke to zawsze maluchem jade... szkodami Fiacika i poza tym niebezpiecznie... jak sie kiedys nadzieja jak A5 bede to im na pewno nie zjade... a po tym jeszcze odpowiednio sie przywitam...

9. piasek

piasek Szalony Wulkanizator

Browary:
    657
    Miasto:
    Addlestone
    Motocykl:
    Yamaha Tenere XT660Z
    Dzisiaj widzialem dwie szmaty na czarnym tmaxie w Sutton. Tmax bez tablic a dwie szmaty co na nim siedzialy w kominiarkach bez kaskow, takze pewnie jechali na lowy.

10. Adee

Adee Beztroski Posiadacz

Browary:
    45
    Miasto:
    Bournemouth
    Motocykl:
    Suzi GSR 600 "el Diablo" & Suzi GSF 600 "el Bandito"
    Jak ja sie ciesze, ze sie wyprowadzilem z tego pojebanego miatsa :confused:

Robie lubi to.
  11. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    141
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    No to wesoło tam macie...

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!