Yamaha XMax 125 cc

Temat na forum 'Motocykle na Sprzedaż' rozpoczęty przez czarls1976, Wrzesień 1, 2018.

1. czarls1976

czarls1976 Kierowca Kosiarki

Browary:
    40
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    witam,

Do sprzedania Yamaha Xmax 125cc z roku 2013 i przebiegiem 22k mil.
    Skutera używałem od marca 2017 i przejechałem na nim około 9k mil.
    Sprawy serwisowe, tzn. olej, filtry, klocki ogarniałem sam i zawsze zgodnie ze wskazaniem komputera.
    Spalanie, to ok 2.5L na 100km,
    Kupiony w kategorii D - skradziony i odzyskany przez policję (jest kwit na to).
    Złodzieje połamali kilka plastików ale sprzęt zostawili, bo nie udało im się go odpalić (zniszczone plastiki zostały wymienione w serwisie). Jedyna przypadłość, to brak blokady kierownicy - zerwana.
    Opony - przód do wymiany, tył - spoko.
    Cena - poproszę o sensowne propozycje lub kontakt pw.
    Powód sprzedaży, to przesiadka na większy motocykl.
    Fotki - zrobię...
    Jestem jego drugim właścicielem.
    Skuter do obejrzenia na Carshalton - SM5

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!