Zajebali

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Wolfhound, Styczeń 6, 2016.

1. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Witam dzisiaj w nocy ukradli mi spod domu suzuki gsxr 750 k7. Mam ubezpieczenie 3rd party + fire and theft.

Chcialbym jakichs sensownych sprawdzonych opinii jak zgloszenie kradziezy bedzie sie mialo do mojego pozniejszego ubezpieczenia nastepnej fury jesli bede chcial odzyskac pieniadze od mojej firmy ubezpieczeniowej.

Tak czy siak bede chcial odzyskac fure bo wszystko mam na CCTV i moze cos z tego bedzie.

Moto ma fele ktore rozpoznam zawsze i wszedzie wiec moze przy znacznym szczesciu dojade s****ieli.

Jak znajde czas zamieszcze film ktory przedstawia jak banda idiotow na mopedach kradnie moje moto, jestem niemal pewny ze owi idioci zamieszkuja Croydon wiec jak by ktos widzial cos podejrzanego w tej okolicy prosze o zdj

Z tego co gadalem z panem policjantem doszlismy do wniosku ze to mogla byc ta sama grupa, zamieszczam link do nagrania ponizej:

https://www.youtube.com/watch?v=Y6uEJZpjZgg

Pozdrawiam
    Tx

GOPR1295.jpg GOPR1300.jpg

#1 Wolfhound, Styczeń 6, 2016
    Ostatnia edycja: Styczeń 6, 2016
  2. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    594
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Ale ****a lipa ... czy odzyskasz pieniadze czy nie jak claima zaczniesz to musisz go potem zgłaszać - nawet jak sie moto znajdzie w papierach claim bedzie. To tak gwoli ścisłości. Co do podwyżki na ubezpieczeniu to nie wiem bo jeszcze nie ubezpieczałem, a no i jak zrobisz claima i wypłaca to kasa za ten rok poszła za ubezpieczenie, to tez warto wiedziec :/
    Łącze sie w bólu :(

3. gabik

gabik Motorynek Kat

Browary:
    497
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    loo kiszka panie te kuwy powinny dostac kule w leb mam nadzieje ze moto sie znajdzie a winni dostana wpierdl

4. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    253
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    CBR 1100 XX , ,YBR-125,, CRF 1000 AT, Moto-Mechanik
    Wspolczucia kolego. Mnie sie kiedys udalo, bo sasiadka na fajke akurat wyszla. Moze to nie na miejscu o to teraz pytac, ale czy zawineli Ci ja z tego podwórka, tak na beszczelnego tam weszli ?

5. bon_Q

bon_Q Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    gsxr
    przykro slyszec, mi zajebali, we wrzesniu, claim zgloszony wyplacony po 2,5 miesiaca - po wysłaniu complaina do CEO z powodu braku obiecanego kontaktu, (ubezpieczalnia MCE)

Jesli juz zglaszasz to targuj w gore i powiedz ze kupiles po okazyjnej cenie -s****iele i tak odliczają ci excess, mi udalo sie podbic deklarowana wartosc o 600funtow,

premium na rok kosztowalo mnie 813 funtów, 3pt F&T , po odnotowaniu claima cena ubezpieczenia na dokladnie taki sam model (gsxr k7 600) skoczyla uwaga uwaga na : 3100funtow rocznie , w dalszym ciągu 3pt F&T

banda s****ieli, człowiek jest karany za bycie okradzionym, a w gazecie czytałem ostatnio o grupie co ukradli bajków na 200tys funta i dostali 1,5 roku czyli wyjdą po 7 miesiącach, kpina kur**

6. PePe

PePe Beztroski Posiadacz

Browary:
    33
    Miasto:
    Northampton
    Motocykl:
    Kawasaki Z1000SX Tourer
    Jak już zglosisz to pamiętaj że jak kupisz nowy bajk a polisa nadal nie wygasła to możesz ją użyć na nowy bajk.

Ps przykro słyszeć

7. bon_Q

bon_Q Kierowca Kosiarki

Browary:
    0
    Miasto:
    londyn
    Motocykl:
    gsxr
    Podbijam to prawda jednak placisz za zmiane danych okolo 70 funtow jesli to MCE

8. Eski

Eski Szalony Wulkanizator

Browary:
    145
    Miasto:
    UK
    Motocykl:
    Yamaha
    Przykro slyszec ;(( mam nadzieje ze uda Ci sie wszystko zalatwic jak najlepiej.

9. superiwan

superiwan Beztroski Posiadacz

Browary:
    20
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    GSX600F ---> TIGER 995 ---> v strom 650
    porazka gleboka - lacze sie w wyrazach smutku, co by chamy mieli garbate dzieci,
    moze nie na miejscu pytanie teraz ale ku przstrodze jak miales moto zabezpieczone ?

10. Sly

Sly Beztroski Posiadacz

Browary:
    385
    Miasto:
    Doncaster
    Motocykl:
    Honda dominator, zx6r J, WSK
    qurwa patrzac na filmik to nawet jak chcialbys ich zatrzymac to bez dobrej przedluzki reki ciezko by bylo.

11. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    718
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Jak maja zajebac i chca to dadza rade. Ostatnio widzialen na cctv jak 5 kolesi wpadlo w maskach z mlotami i zrobili robote, patrzac na postury widac ze kazdy z nich dobrze zbudowany wiec ciezko miec ekipe na chacie na chlopa z mlotami.

12. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    867
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    W tym kraju wszystko potrafią, jakieś 5lat temu jak robiłem ogrody to klientki sąsiadom w nocy zajumali podjazd... Tak kur...a podjazd :D z yorkstone'a 25m2 :D
    Dwóch kolesi zapakowalo do vanów i odjechali. Wszystko na kamerach ale policja mówiła że i tak za mało dowodów a kamery super jakoś i twarze widać...

Ale w temacie to współczuję, łapy uciąć przy dupie...

13. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    273
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    Wyrazy wspolczucia. Mi rowniez ukradzono fireblade w 2012 (w czasie 2 dniowego trackday w Rockingham), wiec wiem jakie to uczucie. Jezeli byli to 'profesjonalisci' to po 2 dniach motocykl jest juz poza granicami UK w drodze do Rosji, Rumunii lub innej Turcji, albo jest juz w czesciach na ebayu. Tak wiec, choc bardzo Ci tego zycze, nie licz za bardzo ze zobaczysz swoj motocykl przypadkiem na ulicy.

Oczywiscie dostaniesz cos z ubezieczenia (ja dostalem czek tylko 3 tygodniach), ale oczywiscie w przyszlosci skladka Ci wzrosnie... I szybko sie przekonasz jaka banda cwaniakow sa ubezpieczyciele. Nic na to nie poradzisz, szkoda nerwow, walcz o wycene motocykla, NIGDY nie zgadzaj sie na pierwsza kwote ktora Ci zaproponuja. A potem bierz kase i szukaj nastepcy dla swojego gixa ')

14. Wolfhound

Browary:
    31
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Hmm Nie nie zajumali z podworka tylko z ulicy, mial tylko blokade kierownicy i immo - zajumali go w minute (wliczajac kopniecie zeby sprawdzic czy jest alarm popatrzyli po oknach czy nikt nie patrzy po czym wrocili do kumpli z plecakami wyjeli sprzet i dawaj) MINUTA CZASU TRWALA CALA AKCJA!!

Wczesniej parkowalem na chodniku i przypinalem na grubym lancuchu do drzewa po czym dostalem mandat (W niedziele rano na beszczelnego!!) za parkowanie na chodniku, wiec przenioslem sie na ulice, niestety nie zdazylem zalozyc alarmu..

Zastanawia mnie tez jedna rzecz w polisie mam ze motocyk zaparkowany jest na: car park. A byl zaparkowany na ulicy przed domem. Sam zastanawiam sie czy oni mi wogole zaplaca cokolwiek za ten motocykl. (slabo pamietam ale gadane bylo ze moto jest trzymane na ulicy ale teraz widze w papierach ze jest troszke inaczej) pytanie co znaczy dla nich car park... wiec nie wiem jak to sie skonczy teraz

pozdrawiam

15. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    594
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Car park to nie ulica, i na bank sie do tego przywala. To nie musi unieważnić polisy, miałoby do wtedy wpływ na wypłatę - dali by ci mnożnik mniejszy od 1.
    Sam pomysl czy warto to zgłaszać do ubezpieczalni. Jesli stwierdzisz ze nie warto to moze warto na pały zgłosić ? Sam nie wiem czy tak mozna

16. jawa

jawa Szalony Wulkanizator

Browary:
    45
    Miasto:
    West London a kiedys West Midlands UK
    Motocykl:
    Kiedys KTM...teraz dlugo dlugo nic
    Przykra sprawa.. Nic tylko wypierr**** gdzies na odludna wyspe....
    A film masakra... nic tylko dobrego kija miec i napierrr... Przynajlmniej jakis dwoch ludkow zareagowalo.

Zlapac jednego i takie wpierr*** spuscic a potem zadzwonic na paly i powiedziec ze sie potknal o wlasne buty...

17. Flower74

Flower74 Kierowca Kosiarki

Browary:
    1
    Miasto:
    Cornwall
    Motocykl:
    Honda st1100 pan european
    Zaje*ac k*rwa ich to malo

18. Wolfhound

Browary:
    31
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Witam, po mojej swierzej dosc ostatniej przygodzie ze zlodziejami wpadlem na pomysl typu alarm + kludka piszczaca, moto przed domem i dwa kije golfowe w przedsionku na wieszaku zaraz kolo lyzki na buty (lancuchy to zbedny wydatek mysle - tylko w****iaja jak sie je codziennie przypina i odpina

Prosze o jakies opinie lub sugestie moze jakies porady

pozdrawiam :)

19. fisherman

fisherman Beztroski Posiadacz

Browary:
    59
    Miasto:
    Southampton
    Motocykl:
    Honda CBF1000 silver
    Moja rada jest taka zebys sobie darowal te kije golfowe bo jesli komus sie krzywda stanie to pojdziesz siedziec

20. basior

basior Kat Komarków

Browary:
    538
    Miasto:
    Hinckley a.k.a. shithole
    Motocykl:
    skradziony
    Skąd ten pewnik "pójdziesz"? Niedawno był wyrok, chyba precedens, że kolo sklepał porządnie złodzieja i sąd "klepiącego" uniewinnił orzekając że właściciel ma prawo bronić się czy swojej własności przed rabunkiem. Wolfhound - w******* mu równo i jakby co mów, że się broniłeś.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!