Zajebali

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez Wolfhound, Styczeń 6, 2016.

1. Crocodile

Crocodile Beztroski Posiadacz

Browary:
    160
    Miasto:
    HERTS
    Motocykl:
    Wueska

--- Post updated ---

--- Post updated ---
    murzyny co zrobisz

2. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    375
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Nich ten zlodziej krzywde sobie zrobi na tym szkle i oskarzy cie, to bedziesz musial sprzedac ten motocykl i nie tylko, na pokrycie kosztow.

3. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1372
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    xxxtreme tak bedzie w 100 procentach
    zagrozone. jest zycie obywatela I na wokandxie ta sprawa juz jest wygrana w uk

4. kostan77

kostan77 Szalony Wulkanizator

Browary:
    230
    Miasto:
    London/SW16
    Motocykl:
    BMW R1200 GS
    Czeka na naprawe

Attached Files:

5. riddickber

riddickber Kat Komarków

Browary:
    588
    Miasto:
    carlisle
    Motocykl:
    Ducati Panigale V4s
    a takie bylo fajne ,tu nie ma co naprawiac ,obedrzec bardziej ze skory I bedzie brzydkie cafee :D

6. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    a propo mojego szkla to oznaczone jest ze sa spikes i ze fragile roof, poza tym miedzy domami jest znak private property , do not trespass - jezeli masz tak oznaczone to moga ci naskoczyc - konsultowalem to z policja i z prawnikiem u mnie w firmie. dodatkowo miedzy domami latem bede brame budowal.

7. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    593
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    Moździerz jeszcze dorzuć i pare min przeciwpiechotnych

Eski lubi to.
  8. kafecz

kafecz Beztroski Posiadacz

Browary:
    96
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był

Najlepiej niech odda moto zeby zlodziej sobie ukradl i krzywdy nie zrobil przez plot przechodzac. Ruszcie łbami. Mialem raz sytuacje gdzie koles chcial szybe wybic w sklepie w ktorym robilem dostawe. Dostal w pysk az sie usiadl. Paly przyjechaly i 15 osob ( ktore akurat byly pod sklepem ) zeznalo ze ich bronilem. Koles byl tak odsrany ze nawet nie smial protestowac. A ja dostalem uscisk reki prezeza :) :).
    Przestance trzasc dupami bo Was z lazienki razem z kiblem wyniosa. A koledze radzilbym nie dawac wsakzowek potencjalnemu zlodziejowi jakie zabezpieczenia bedzie mial do sforsowania.

Eski, ChaoticBiker i Buszek lubiąto.
  9. xxtreme

xxtreme Tuner Motorynek

Browary:
    375
    Miasto:
    EU
    Motocykl:
    Ride like satan, live like God :P
    Jak poznasz regulacje dotyczace public safety to wtedy udziel poprawnej odpowiedzi.

CezaaR lubi to.
  10. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1372
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    w ogrudku czy tez garazu trudno o swiadkow....
    kazda sytlacja jest inna
    mi kiedys ###li troche sprzetu z yardu w bialy dxien przed 1 ....kolesi namierzyli po 6msc choc codziennie te buraczane rude reje widzialem...policjant od razu przy pierwszym tel ze widze zlodzieji powiedzial mi / bezpodstawne oskarxenia sa karalne/ to oni sa od lapania sad od wymierzania kary. I tyle.
    na sprawie czekalem znimi w kolejce na rozprawe tam troche cisneli ale pewnie juz sa cwelami z:) ;)
    nootabene niewiedxieli ile to jest 2+2
    --- Post updated ---
    pamietam jak policjant byl zdxiwiony jak powiedxiskem,ze oczywiscie moge wiesc sprawe I bede zeznawal
    bo kurestwo I je***ne zlodziestwo tepic trzeba

11. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    Nie podam rodzaju alarmu i czujnikow ani klasy zamkow :) doradzam zakup falszywej syreny alarmowej z diode led na baterie i zamontowac na domu. Jest opcja ze mozna taka aktywowac przyciskiem kolo wejscia - jak nie chcesz ich go nic z podworka sam to wlaczasz wyjca i to przewaznie dziala. Co do min to rozwazalem zalozyc mine swietlna - race swietlna - strzela w powietrze flare na spadochronie. Aktywacja na zerwany odciag - za duzo lisow I kotow w okolicy niestety I nielatwo to dostac w uk (legalnie)

12. Slawcbr

Slawcbr Beztroski Posiadacz

Browary:
    81
    Miasto:
    Walkden/G.Manchester
    Motocykl:
    Honda CBR 125/Honda CBF600sa4,cbf1000a7

13. kafecz

Browary:
    96
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był

Swiadkiem moze byc kamera. Ktora predzej czy pozniej zamontuje. Na pewno uzywanie papieru toaletowego jest tez w jakis spodob uregulowne. A co zrobic kiedy zawiadą wszystkie zasady, reguły i przepisy ? Moze uzyc zdrowego rozsądku.

14. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1372
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    kamera nie jest zadnym swiadkiem ( moze byc ale w 60 procentach niemusi)
    ja mialem nagrania z 3 kamer...
    I uratowalo mnie to ze mam fotogeniczna pamiec
    zapamietalem vana I w co te buraki byli ubrani od butow po bluzy
    . jak kiedys Cie okradna ( nikomu tego nie zycze!!@) to sie wtedy przekonasx co I jak
    I z czym to ugrysc

15. kafecz

Browary:
    96
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Dwa razy policja prosila mnie o zapis z cctv ktory mam w domu z powodu aktu wandalizmu. Dziekuje ze nie zyczysz mi zeby mnie ktos okradl. Ale straszakiem na zlodzieja jest wlasnie kamera. Faktem jest ze moze ja zniszczyc odciac przewod itp. Przekonalem sie juz ze interpretacja przepisow jest w rekach "wladzy". Swego czasu w firmie plaga byly notoryczne wlamania do ciezowek i kradziez ladunku (paierosy, alkohol ). W koncu kierowcy zlapali zlodziejaszkow. Zlodziej za podniesnienie reki do gory zostal oskarzony o napad na kierowce ( oczywiscie kradziez tez ).

16. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    Ukonczylem SERE poziom "C" w woju. Sarkastycznie w Polsce by mi sie te rzeczy nie przydaly a w UK do zabezpieczania rodziny i mienia (w tym moto) niestety trzeba sie czasami uciec to improwizacji :)

Attached Files:

17. CezaaR

CezaaR Czeski marynarz

Browary:
    1372
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    spoko kafecz rozumiem
    tylko wytlumacz moim kolegom z yardu jak I'm ktos jakas madxyne lub pickupa ukradnie srednio 2 Razy ma rok
    I to nie sa male pierdoly
    przed Swietami zaje*** duze go forklift a telescopic ponad 3 Tony wazyl.

18. kafecz

Browary:
    96
    Miasto:
    Stąd nie widać
    Motocykl:
    szybki...był
    Kradziez takiej maszyny to nie wlam do auta ( ciezarowki ). U mnie w firmie dwa koniki (volvo fh16 ) pojechaly w sina dal. Przykaldow mozemy mnozyc. Dobrze bylby sie przyjzec sie tym kradzezom. Po kradziezy unitow zainstolowano gps w kazdym.

19. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    716
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Za slabo mu zajebales, gdybys mu zlamal nos czy wybil zeby juz mialbys przejebane. Chyba ze glupi zlodziej albo crack head znany w okolicy ktory nie zna prawa albo policjanci maja ju dosc niechca pisac raportu i chca juz do domu.

20. sUKa

sUKa Beztroski Posiadacz

Browary:
    30
    Miasto:
    West London
    Motocykl:
    KAWASAKI er5
    https://www.cps.gov.uk/publications/prosecution/householders.html

bez gdyban i domyslow, czarno na bialym na stronie Crown Prosecution Service wytlumaczone co mozna - i przeczytac - bedziecie mieli pojecie co macie mowic POLICJI w razie gdyby trzeba bylo.

najwazniejsze jest zdanie "in the heat of the events, I tought I was using a reasonable force"

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!