Zakup Nc750x vs Versys 650

Temat na forum 'Off-Road/Supermoto/Adventure' rozpoczęty przez Allko, Czerwiec 29, 2020 o godzinie 20:42.

?

Który polecacie?

1. Honda nc750x

7 głos(y/ów)
    87,5%
  2. Versys 650

1 głos(y/ów)
    12,5%
  1. Allko

Allko Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Dumfries
    Motocykl:
    Bmw gs1200
    Witam. Poszukuje szczerej opini najlepiej użytkowników. Właśnie sprzedałem mojego gs1200 gdyż był po prostu za duży. Obecnie chce kupić jeden z motocykli w opisie, przy czym jeśli nc to nówka w przypadku versys roczne z małym przebiegiem. Motocykl bedzie w 90% używany na dojazd do pracy 30 mil w obie strony krętymi poza miejskimi drogami. Co Panowie doradzacie I dla czego.

2. Zed

Zed Beztroski Posiadacz

Browary:
    82
    Miasto:
    Welshpool
    Motocykl:
    Crossrunner na złomie, szukam nowego moto.
    Jeśli głównie na dojazdy do pracy to brałbym Hondę ze względu na ekonomię. Miałem NC-ka trzy dni jako moto zastępcze. Może dynamiką nie zachwyca ale do prędkości przelotowej rozpędza się jako tako pomimo niewielkiej gromadki kucyków pod siedzeniem. Fajny patent ze schowkiem w miejscu zbiornika paliwa. Spokojnie zapakujesz kanapki na cały dzień. :)

Allko lubi to.
  3. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Mam NCeka DCT od nowości już ponad dwa lata. Dojeżdżam nim do pracy (kółko dokładnie 23.3 mili), zużycie paliwa na poziomie przynajmniej 70 mil/gal - bajka. Zrobiłem kilka dłuższych tras w tym jedną z Londynu na Szetlandy i z powrotem (prawie 700mil w 13 godz z Cape Wrath) - dałem radę . Wcześniej jeździłem tylko małym Varadero (125ccm), więc nie mam porównania do szybszych moto, ale mi wystarcza.
    Schowek, o którym nadmieniał Zed - bajka. Długo mówiłem, że nie kupiłbym DCT drugi raz, ale sie już przyzwyczaiłem Dużo mam ekstrasów, co pewnie pomogło
    Lubię mój bajk

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Allko lubi to.
  4. Allko

Allko Nabywca Suszarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Dumfries
    Motocykl:
    Bmw gs1200
    Przed gs posiadałem xt660r niby 48km ale nadrabiała momentem oddawanym w dziki sposób, więc raczej 55 koni jakoś mnie bardzo nie zasmuci, chodz bardzo jedynie mnie smuci przedni lag z pojedynczą tarczą I mam na myśli tylko walory estetyczne. Jednak w versysie to lepiej wygląda. Powiem tak serce versys rozum honda I oto cały ambarast.

5. okupant

okupant Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda NC750X DCT
    Rozważałem Versysa przed NC, ale będąc w salonie Hondy z żoną (szok, że się zgodziła postawić tam stopę - tylko toleruje moto niestety) powiedziała mi "bierz jak Ci się podoba". Nie zastanawiałem się wcale. BTW, miałem listę siedmiu motocykli i NC był na samym końcu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

6. Tofik

Tofik Beztroski Posiadacz

Browary:
    167
    Miasto:
    Manchester
    Motocykl:
    Kawasaki Versys
    Przelatalem versysem 650 dwa lata i było super ale w końcu czas był zmienić na coś większego bo duży chłop jestem nc nie latała i nie mam porównania

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!