Zamontowanie drugiego światła stop

Temat na forum 'Instalacja elektryczna' rozpoczęty przez darkghoust, Marzec 16, 2020.

1. Vader

Vader Szalony Wulkanizator

Browary:
    886
    Miasto:
    Adres zmieniam częściej niż gacie
    Motocykl:
    Między innymi Komar:-)
    Ja zaczynałem od Wigry3 potem Wigry 2 do którego tata wstawił przerzutke na tył. Kiedy mi nogi urósłyprzesiadlem sie najpierw na małą kolarzówkę a potem czasem od taty udalo sie pozyczyc demona predkosci jakim był huragan.

Attached Files:

2. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3964
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 exc 300 ktm 690 rally raid
    Ja po pelikanie dorwalem tatowego universala to taki twoj huragan w wersji touring ..... kilka wizyt na miejski złomie , szybki ocynk u taty w pracy i po zalozeniu baranka mialem gotowa kolazowke mazen.

3. rudy

rudy Beztroski Posiadacz

Browary:
    31
    Miasto:
    Leicester
    Motocykl:
    Yamaha TDM 900
    Fajne opowiastki,to z takiej extra lampeczki będzie hoinka czy nie?.ja nie znam się na elektryce do swojego zamontowałem w tylnym kufrze z 3 metry ledow choinki żadnej nie ma.
    Fajny ten Twój stop

Attached Files:

#23 rudy, Marzec 23, 2020
    Ostatnia edycja: Marzec 23, 2020

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!