Zima nadchodzi

Temat na forum 'Recenzje i Opinie' rozpoczęty przez emeryt, Październik 31, 2018.

1. emeryt

emeryt Kierowca Kosiarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Poznañ
    Motocykl:
    ajs eos
    Panowie (i Panie) zaczyna sie robic zimno a ja kompletnie nie jestem przygotowany na jazde w tych warunkach
    Szukam jakies dobrej kurtki do max 200 elek - jakies propozycje ,sugestie ,sprawdzone firmy i/lub modele ?
    Dodam tylko ze jezdze czoperkiem a kurtka sadze ze powinna byc tekstylna
    Bylbym wdzieczny za jakas podpowiedz

2. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    916
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
    Najłatwiej bylo by Ci podejsc do jakiegoś sklepu i obczaic co tam maja. Gdzie w tym Londku mieszkasz? Powinieneś mieć coś z ty Infinity albo J&S będziesz miał pewnie gdzieś pod nosem. Pomacać, przymierzyć, pogadać. Za £200 da rade juz cos przyzwoitego wyrwać - szczególnie o tej porze roku. Z marek to pewnie glównie RST, IXS, Furygan, Held, Revit. Wszystkie w porządku. Inne zresztą tez.

Zerknij tutaj:
    https://www.sportsbikeshop.co.uk/mo...ating;DESC;59-200;all;126;IS;124;113;114;109)

3. czarls1976

czarls1976 Beztroski Posiadacz

Browary:
    60
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    Honda CB1000 Ra-f
    I nie kupuj online. Kupilem jakiś czas temu kurtkę od RST w rozmiarze jaki mi według tabelki pasował i musiałem ją oddać bo mała była. Dobrze, że zwrot za darmo był.
    Kupiłem w sportsbikeshop.

Wysłane z Huawei P20 Pro

4. Ender

Ender Kat Komarków

Browary:
    141
    Miasto:
    Didcot...
    Motocykl:
    VN 900 B7F R.I.P. --> VN 900 B8F ---> VN1700 Classic Tourer + KTM 620 SC :P
    A jaki rozmiar ?? Ja się swojej zimowej będę pozbywał, bo ani razu nie użyłem.

5. emeryt

emeryt Kierowca Kosiarki

Browary:
    2
    Miasto:
    Poznañ
    Motocykl:
    ajs eos
    Mieszkam na Hanger Lane
    Mam 187cm wzrostu i zazwyczaj kupuje L ale na zime moze cos wiekszego, w razie czego dodatkowa bluze czy cos mozna zalozyc
    Bylem w Infinity ale jak maja cos dobrego to cena zwala z nog...
    Gosciu zaproponowal mi kurtke za prawie 2000- moj pierdoped kupilem za mniej niz polowe
    Z wysylkami jest u mnie kiepsko - dzinsy na moto odsylalem 3 razy bo rozmiarowki do d.. i w koncu nie kupilem
    ..wiec wolalbym sprawdzic ,,organoleptycznie,,
    Sprawdze te firmy oraz ta strone w necie ,moze znajde cos ciekawego a i jakis sklep w okolicy z tymi produktami-zobaczymy
    Szkoda odstawiac moto do garazu tylko ze wzgledu na to ze nie mam porzadnych ciuchow
    Dzieki panowie

6. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    1151
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Jak mieszkasz na hanger lane to masz oba sklepy tam i infinity i j&s podejdź w obu miła obsługa i dobre rzeczy ;)

Pablocarlos lubi to.
  7. Konrad

Konrad Szalony Wulkanizator

Browary:
    916
    Miasto:
    SW London
    Motocykl:
    zielony i czerwony
  8. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    920
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Idzie zima przybij omadryna

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

9. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1495
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650 /cezeta 477 175
    Za niecały miesiąc motorcycle live w Birminghamw NEC a tam wybór taki że każdy coś znajdzie w dobrych cenach . W Londynie w Expo też to jest ale nie wiem w jakim terminie

polly_20 lubi to.
  10. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    257
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    ja kupiłem caly komplet równo rok temu na black friday.....
    kask wzialem na miejscu ( -25%), reszte z FC moto, chociaż byłem pewien, ze nie trafie z rozmiarem.... trafiłem ze wszystkimi romiarami (buty, kurtka, spodnie), a cena była ho ho ho.....
    np. kurtke rukki wzialem chyba za 300funtow

CezaaR lubi to.
  11. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    53
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Podepne się pod temat.
    Na zimę mam szmaty alpinestars ale jednak trochę mi w nich zimno i tak sobie pomyslalem żeby kupić elektryczna kurtkę pod spód.
    Myślałem nad dwoma opcjami.
    Jedna to ciuchy podpinane kablem do aku.
    Druga opcja to kupienie sobie kurtki na baterie, np milwaukee, makita czy dewalt. Druga opcja jest droższa, bo za zestaw z bateriami trzeba wywalić około 200£ ale będę mógł sobie korzystać z tej kurtki w pracy, a że jest na baterie 12v to mogę też ja podpiąć bezpośrednio do akumulatora.
    Korzystał ktoś z was z jednej, albo drugiej opcji? Ewentualnie może polecacie coś innego na dwugodzinne podróże przy zerowej temperaturze?

12. komarecki

komarecki Pogromca Puszek

Browary:
    3416
    Miasto:
    george green
    Motocykl:
    nt700 rmz250 cat.orgia 69 ;-) 0
    Zawsze myslalem nad opcja elektrycznej bluzy ...mysle ze raczej bym sie zdecydowal na taka zasilana z motocykla bo z zalozenia nie przepadam za rozwiazaniem z baterjiami...
    Na eazie jednak u mnie odpada moja deauville ma przerobiony uklad ladowania oeginalne alternatory czesto plona wiec mam wsadzony z nt650 noni bilans jest taki ze mam za malo naddatku zeby zasilac taka korte i stac w korkach miejskich.
    A propo kiedys mialem wlasnorecznie zrobione wladki do butow grzane , zrobilem je ze starych grxanych raczek i powiem wam ze w zimne dni na autostradzie uczucie jak takie wkladki grzeja w stopy jest wspaniale...:rolleyes:....musze pomyslec znow nad czyms takim

polly_20 lubi to.
  13. piwko78

piwko78 Szalony Wulkanizator

Browary:
    1495
    Miasto:
    pomiędzy Gloucester a Bristol
    Motocykl:
    Honda Transalp 650 /cezeta 477 175
    Na eBay są tanie bezrękawniki ładowane przez USB może warto spróbować ewentualnie wyjąć maty i wszyć do kurtki motocyklowej Screenshot_20181031-205403.png

14. adi moto-bunkry

adi moto-bunkry Szalony Wulkanizator

Browary:
    675
    Miasto:
    coventry
    Motocykl:
    honda xl 1000 varadero
    moja rade na kurke motocyklowa warto zakladac kurtke goretexowa wojskowa roznica kolosalna

15. Krzys PL

Krzys PL Beztroski Posiadacz

Browary:
    53
    Miasto:
    Hemel Hempstead
    Motocykl:
    Suzuki SV650S k5
    Milwaukee robi też grzane bluzy. Bajer polega na tym ze możesz zasilić je z baterii albo kablem z akumulatora.
    Ale zwróciłes mi uwagę na jedną rzecz. Ciekawe jaki zapas mocy ma svka i czy manetki plus ciuchy to nie bedzie za duzo.
    Raczej bym się nie spodziewał cudów po czymś co zrobiły małe chińskie dzieci i jest zasilane z USB. Raczej wolę wydać więcej ale raz i kupić coś dobrego.

Adi jutro sprawdzę twój patent, ale ja straszny zmarzluch jestem, więc pomysł elektrycznej kamizelki wciąż zostaje.

16. mirusiek

mirusiek Beztroski Posiadacz

Browary:
    472
    Miasto:
    Luton
    Motocykl:
    Suzuki RF900R, Yamaha MT09
    Ja zawsze w zimie ubieram podkodzulke a na to thermal underwear. I dopiero kurtki itp. Roznica jest wielka bo thermal trzyma cieplo i jest 100 razy lepiej jak w normalnych swetrach czy bluzach a nie jest czlowiek gruby i opiety w kurtce.

17. yeuop

yeuop Beztroski Posiadacz

Browary:
    257
    Miasto:
    Bristol
    Motocykl:
    fioletowy pożeracz przestrzeni
    Potwierdzam! W tym roku pojezdzilem trochę po Norwegii, spodnie (rukka) zakladalem na gole nogi, a pod kurtke w razie niskich temperatur zakladalem cienki sweterek i było elegancko! Wczesniej ubierałem nawet np. 3 pary spodni, ze 4 swetry, na to kurtke sportowa od mamy, a dopiero na to skorzana ramoneske. Zimno było jak cholera.
    Bierzcie pod uwagę, ze nikt z nas nie jest wiecznie młody, może nie warto oszczedzac na własnym komorcie? (powiedział ten, który zmadrzal dopiero po prawie 20 latach jezdzenia :) )

18. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    1151
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Jak kiedyś pracowałem w ogrodnictwie to patent adiego był na porządku dziennym ;) tylko pamiętajcie później się rozpiąć bo inaczej się zgrzejecie :p

19. Wasal

Wasal Pogromca Puszek

Browary:
    920
    Miasto:
    Londyn
    Motocykl:
    cbr600rr07
    Ja od lat kupuje dobra kurtke no i baselayer pod spod i jest goraco.....

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

20. Xawery

Xawery Beztroski Posiadacz

Browary:
    280
    Miasto:
    Kirkcaldy
    Motocykl:
    wysoki, bo mi pasuje
    mountain warehouse -merino base layer - kalesony i koszulka z dlugim rekawem - kurtka goretex z podpinka i zima nie straszna.
    merino = welna

zapomnial bym, skarpetki tez z tej welny,
    Base layer nie kupujcie w mororbike shops, narciarskie/gorskie sa kilka razy tansze a produkt identyczny.

polly_20 lubi to.

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!