zzr1400 zaje...mi

Temat na forum 'Skradzione Sztuki ;(' rozpoczęty przez pawloxx, Kwiecień 24, 2017.

1. tomis69

tomis69 Beztroski Posiadacz

Browary:
    41
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Myślę, że gdyby wpierdolić takim gamoniom i sprawdzić ich ID oznajmiając, żeby mieli się na baczności bo wiesz gdzie mieszkają to odniesie jakiś skutek bo większość z nich to amatorzy. Prawdziwi złodzieje jak kradną to tak, że pare godzin po kradzieży dopiero orientujesz się, że bajk zgniął.

2. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Beztroski Posiadacz

Browary:
    95
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    swego czasu pracowalem w pizzy i jezdzilem skuterem - lataaa temu ... byla grupa malolatow ktora czesto czaila sie na roznych dostawcow na skuterkach aby zajebac skuter i sobie wyjezdzic benzyne i zostawic skuter - nawet kiedys sam im oddalem jak wyskoczyli z basebolami - po chuj mialem ryzykowac siniaki za nie swoj sprzed - wyjebane ... trwalo to tak dlugo az pewnego pieknego wieczora wjechalem w jednego z nich ok 30mph centralnie miedzy nogi ... biedaczek tak sie zawinal ze do dzis pamietam jego mine jak probuje sie zebrac z ziemi .. od tamtej pory widzialem gesia skorke na jego rekach gdy przechodzil chodnikiem a przejezdzalem obok ...

MOZE "WPIERDOL" TO JEDYNA DROGA ROZWOJU SWIADOMOSCI U NIEKTORYCH?????

Ich mozg zaczyna to wowczas kojarzyc z cierpieniem a nie przyjemnoscia i odpuszczaja ...

3. Piotr

Piotr Beztroski Posiadacz

Browary:
    174
    Miasto:
    Surrey
    Motocykl:
    Honda Fireblade i Kawasaki ZZR1400
    Zlodziej to zlodziej, trudno ich dzielic na prawdziwych i nieprawdziwych (?). Ci zawodowi/'profesjonalni' zlodzieje przyjezdzaja vanem, z ciezkim sprzetem do ciecia, rampa. Moto jest wrzucane na pake w ciagu minuty.

4. CWK_S_L_A_Y

CWK_S_L_A_Y Beztroski Posiadacz

Browary:
    95
    Miasto:
    Uxbridge
    Motocykl:
    XB12S - Wariat ...
    Tan naprawde to jedyne co to mozemy sie chronic przed tymi gowniarzami ktorzy robia to z czystej potrzeby rozrywki badz tez zarobienia szybkiego grosza - DOSLOWNIE GROSZA bo to jakie oni dostaja czesto pieniadze to czasami sie dziwilem ze im sie chce ale oni do niczego innego sie nie nadaja - tlumoki ... Przed zawodowcem nic cie nie uchroni bo jak bedziesz trzymal moto w domu to wyczai moment kiedy nikogo w nim nie bedzie ...

CezaaR lubi to.
  5. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1101
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    dzielic ich nie trzeba bo to rodzaj takiej kurwy.... sa I beda
    a z roku na rok tych kurew corez wiecej
    niema prawanego sposobu by to tepic
    a rozwija sie to jak chwasty I choroby weneryczne
    skonczy sie tak. ze ubezpieczenia bedxiemy z roku na rok wieksza placic

6. gabik

gabik Władca Szerszeni
    Członek Załogi

Browary:
    376
    Miasto:
    HP13
    Motocykl:
    SV650S, R6, MZ ES175 1961, GS500 , MG Nevada 750, Husky SM610, R1150RT, Ducati 999s, T ST 675
    Zaden zlodzij nie nosi id ze soba

CezaaR lubi to.
  7. Lowek83

Lowek83 Beztroski Posiadacz

Browary:
    222
    Miasto:
    Hatfield
    Motocykl:
    FZ6 S2
    Lipna sprawa, szkoda bajka i twoich nerwów Paweł. Oby przynajmniej całą wartość Ci zwrócili.

8. tomis69

Browary:
    41
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    Nie zwrócą wszystkiego bo na pewno excess przepada.

Prawnie można to ukrócić uznając pobicie złodzieja za siłę wyższą i że ludzie są do tego zmiszeni chroniąc swoje dobro jakim jest drogi motocykl...

9. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
  10. Buszek

Buszek Szalony Wulkanizator

Browary:
    629
    Miasto:
    Datchet
    Motocykl:
    Triumph speed four
    Krycek tylko pamietajmy ze w jego przypadku jak cos stanie sie zlodziejowi to prawnicy go wyciagna bez problemu gorzej z szarakami jak my ;) prawo powinno sie tu zmienic ale zanim sie to stanie to pewnie minie kilka elekcji :tearsofjoy:

11. krycek

krycek Szalony Wulkanizator

Browary:
    543
    Miasto:
    Londyn TW14
    Motocykl:
    SM
    z drugiej strony on tez ma wiele do stracenia jak by sobie reke zlamal albo cos - pelen szacun dla niego

12. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    19
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    Witaj w klubie kolego...

Generalnie sprawa wyglada tak: na dzien dzisiejszy Londyn i inne wieksze miasta ginie coraz wiecej motorow z wiadomych powodow...

Opcje sa dwie albo UK gov z tym cos zrobi albo my (motocyklisci), wiec mozna by cos pomyslec jesli ktos ma jakis cynk zbierac sie w grupy i spuszczac wpierdol takim gnoja - nagrywac i wrzucac na YT niech widza.

Ktos ma lepszy pomysl?
    Bo jesli bedzie sobie tak dalej to predzej czy pozniej kazdemu jednemu z was ukradna przynajmniej jeden motor.

Karol lubi to.
  13. pawloxx

pawloxx Beztroski Posiadacz

Browary:
    14
    Miasto:
    Londyn Clapham
    Motocykl:
    Honda Cbr 1100 XX,KAWASAKI ZZR1400
    Moto nie jest garażowane bo w tym rejonie nie ma szans.Było przykryte,alarm i disc lock.Moto zniknęło w ten weekend poniekąd jak zeznała mi sąsiadka przykrycie leży na ziemi od kilku dni.Ubezpieczlnię już poinformowałem, na pałach też juz byłem.Jutro wysyłam dok. i klucze jak zażyczyli.Jest mały haczyk w całej sprawie.Moto miało przejechane nie więcej niż 12 tyś mil.Ja jadąc na wakacje na Kontynent zmieniam na km bo wygodniej.Potem nie wracam już do mil.Idiota na MOT nie zauważył km przy liczbie i wpisał 17k mil.Tego nie mogą zmienić bo już w systemie zapisane.Jestem ciekaw czy będą się czepiać a jeśli tak jak ja udowodnię,że to Tester na MOT zrobił błąd a nie że ja kłamię z przebiegiem.Ogólnie nocki nie przespałem i pewnie dziś też nie będzie łątwo spać.
    Problem pewnie polega na tym gdzie się mieszka oraz możliwościach garażowania.To paradoks aby zmienić miejsce zamieszkania by mieć garaż.Kur....a, kupisz ukochane moto bo takie chcesz a jakieś skur..syny zrunują twoje marzenie.Najgorsze jest to,że ja moto zawsze doprawocuje by było unikalne.Nie boli mnie że ukradli pewny rodzaj motocykla tylko uczucia z nim związane.
    Teraz pozostaje tylko wysłać papiery i modlić się by zaakceptowali szkodę.Następne modły to o odpowiednią kwotę odszkodowania i poszukiwanie moto.

14. Grzesiek yama

Grzesiek yama Beztroski Posiadacz

Browary:
    130
    Miasto:
    Londyn, swanley
    Motocykl:
    BMW R1200GSA,XJR1300sp, YZF 600R
    Wyrazy współczucia kolego

15. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1101
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
    jaka to ubezpieczenia
    lancuch przecieli? czy jak

16. Wolfhound

Wolfhound Beztroski Posiadacz

Browary:
    19
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    jakies suzuki czy cos...
    No uwierz mi ze wiem co czujesz, jest duzo takich osob, w zasadzie wiekszosc robi moto pod siebie wchodza w to ekstra koszta ktorych nikt ci nie zrekompensuje.

Juz sie nauczylem ze trzeba zawyrzac wartosc moto do tego stopnia zeby ci sie zrekompensowalo tak tylko jak to mozliwe. 10K TPFT i 20K FUll COMP reszte juz dilujesz z ubezpieczalnia.. bo jak kwote podasz 2K to wyplaca ci max 2... mimo ze udowodnisz im co tam w tym moto nie bylo..

17. CezaaR

CezaaR Trolli pogromca
    Członek Załogi

Browary:
    1101
    Miasto:
    Dziupla w Br☆3
    Motocykl:
    Padlnia
  18. piotrekzzr

piotrekzzr Beztroski Posiadacz

Browary:
    157
    Miasto:
    Folkestone
    Motocykl:
    CBR 1100 XX , ,YBR-125,, CRF 1000 AT, Moto-Mechanik
    Wlasnie tak jak kolega pisze, przywiazanie do motocykla... to jest wlasnie moim zdaniem ta najwieksza strata,ktora zadna ubezpieczalnia nie zwroci. Ja mialem szczescie bo sasiadka kiedys zobaczyla jak mi iksa jumaja

19. pawloxx

pawloxx Beztroski Posiadacz

Browary:
    14
    Miasto:
    Londyn Clapham
    Motocykl:
    Honda Cbr 1100 XX,KAWASAKI ZZR1400
    Disc Lock został potraktowany azotem .Nie ma śladów po użyciu jakiegokolwiek narzędzia tnącego czy łamiącego.

20. tomis69

Browary:
    41
    Miasto:
    London
    Motocykl:
    ZX6r
    W takim wypadku chyba płacisz większy insurance?

Co do czego przyjdzie to i tak pewnie powiedzą, że grosze był wart...

Poleć forum

• O nas

PolishBikers.com jest internetowym forum skupiającym Polskich Motocyklistów w Wielkiej Brytanii. Istniejemy od 2008 roku i dbamy o to aby nasza strona była przydatnym narzędziem dla motocyklistów do komunikacji, organizowania wyjazdów/zlotów, dzielenia się wiedza na temat zagadnień motocyklowych oraz miejscem do szukania cennych i zarazem przydatnych informacji.
  • Kontakt z Nami

• Postaw nam browara!

Administracja ciężko pracuje nad utrzymaniem strony w jak najlepszej formie. Jeżeli doceniasz to co tutaj robimy dla was,możesz postawić nam browara! Dziękujemy i bardzo doceniamy wszystkie dotacje!